Волонтери InformNapalm зірвали маску з майора ТОФ Росії, що воював під Києвом

Сьогодні на пропагандистських ресурсах РФ активно піарили 40-секундне інтерв’ю, яке агенція Russia Today взяла у російського майора морської піхоти. Обличчя військового було прикрите маскою.

“Територія від річки Ірпінь у бік Києва на 5 км повністю взята під контроль російських військ. На цей час підрозділами морської піхоти проводяться розвідувально-пошукові дії, зачистка населених пунктів з подальшим завданням закріпитися у цих населених пунктах і далі діяти за наказом командування. Мій прадід пройшов всю ВВВ і до 1953 року ганяв українськими лісами фашистську нечисть під назвою «бандерівці». Тепер я славний продовжувач цієї традиції», – каже російський майор.

Ідентифікація такого персонажа навіть для досвідчених OSINT-розвідників була б дуже складним завданням. Але можна сказати, що нам пощастило. У InformNapalm звернувся анонімний читач, який назвався “приморським партизаном”. Він поділився посиланням на вищезгадане відео та повідомив ім’я та прізвище російського майора, а також деякі інші деталі. Решта — справа техніки і старий добрий OSINT.

Отже

Майор Бакуменко Олексій Юрійович.


Дата народження – 7 лютого 1990 року. Зареєстрований у Владивостоку (можливо, уродженець м. Благовіщенськ Амурської області). Паспорт №051752909.

Тихоокеанське вище військово-морське училище імені адмірала Макарова, 71-й випуск 2012 року.

Служив у 155-й окремій бригаді Тихоокеанського флоту ВМФ РФ (в/ч 30926, Владивосток та сел. Слов’янка).

На цей час обіймає посаду помічника начальника оперативного відділення 520-ї окремої берегової ракетно-артилерійської бригади ОКВС (Тихоокеанський флот, Камчатка).

informnapalm

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *