У Мукачеві хотіли зробити переворот: Справжня причина вчорашніх подій у міськраді

Як повідомляє Mukachevo.net, вчора, 23 березня відбулася сесія Мукачівської міськради, на якій звільнили секретаря ради від ОПЗЖ Яну Чубірко, прийняли заяву про збройну агресію путінської росії проти України та перейменували вулицю на честь полеглого Героя України Андрія Літуна.

Але це був не єдиний план, який прагнули здійснити депутати від партій “Рідне Закарпаття”, “Слуги народу”, “ЄС”, “Батьківщини”, “За майбутнє” та “ОПЗЖ”. У розпорядженні Mukachevo.net з’явилися проєкти рішень, які заколотники прагнули прийняти вчора на ганебній сесії Мукачівської міської ради.

Вони мали на меті вчинити диверсію проти міської влади.

Як видно з документів у планах було звільнити заступників мера Ростислава Федіва, Едуарда Барчія та керуючого справами міськради Олександра Лендєла.

Також хотіли ліквідувати Виконавчий комітет Мукачівської міської ради та посади радників міського голови, яких планували звільнити депутати разом з ОПЗЖ:

  • Олександра Шершуна. Напрямок діяльності – туризм. На цей час активно займається волонтерською роботою від міської ради.
  • Любов Мандзич. Напрямок роботи – медицина. Координація всіх закладів охорони здоров‘я міста з обласними та державними медичними установами. Також координує всю роботу з міжнародними організаціями з переселенцями та пацієнтами, які госпіталізовані до медичних закладів міста з-поміж переселенців.
  • Івана Лендєла. Працює з громадськими організаціями на базі Центру Громадськості – координує роботу волонтерів та видачу гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям.
  • Олега Гаваші. У воєнний час відповідав за забезпечення роботи та умов батальйону тероборони Мукачева.
  • Ігора Папуша – політично-економічний радник міського голови.
  • Юлія Матея (колишній голова с. Дерцен)
  • Магдалину Молнар (колишня голова с. Нижній Коропець)
  • Івана Бисагу (колишній голова с. Пістрялово).

Останні 3-є є радниками, які фактично входять до структури свого старостату. Бо є досвідченими управлінцями у селах, які входять у Мукачівську громаду.

Головне, що цікавило заколотників – це звільнити ці посади, щоб потім на їх місце завести своїх людей і паралізувати роботу Мукачівської міської ради. Так як Виконком зараз виконує функцію життєзабезпечення міста та діяльності в умовах воєнного стану.

Також в умовах воєнного стану Виконком працює цілодобово, може приймати необхідні рішення у будь-який час доби. Тобто, ліквідація цього органу означала паралізацію роботи та діяльності усієї Мукачівської громади.

Як таке взагалі можливо було зробити? Як у час війни, скориставшись ситуацією, вчинити таку диверсію у тилу?

Такі плани лідери партій виношували давно: але не могли зібрати достатньої кількості голосів. Тож скориставшись тим, що ОПЗЖ зайняло проросійську позицію у війні й не хотіли заявляти свого ставлення до путіна та росії, обласна влада з сателітами вирішили прийняти їх до себе і спробувати вчинити переворот. Цинізм? Так. Але що не зробиш, аби отримати владу у найбільшій і найрозвиненішій громаді області.

Ці люди не гребують нічим, ні війною в країні, ні здоровим глуздом. Бо діють так само як ворог путін, цинічно, з порушенням усіх правил і людяності.

Самі документи вже після сесії та всіх ганебних подій редакції Mukachevo.net надав один з депутатів з-поміж заколотників. Мовляв, на багатьох депутатів тиснули та змушували прийти на сесію та голосувати проти міського голови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *