У Румунії неосвічені більше не зможуть керувати автомобілем

У Румунії з початку цього року отримати права зможуть лише ті, хто закінчив десятирічну школу (аналог дев’ятирічної в Україні). Також у країні підвищуються штрафи за порушення правил дорожнього руху.

У Румунії із 1 січня набули чинності зміни до правил дорожнього руху. Серед важливих змін – відтепер ті, хто не закінчив хоча б десять класів, не зможуть отримати водійські права. Введення нових правил пояснюється, в першу чергу, корупційними скандалами навколо процедури видачі прав на керування автомобілем.

Більшість нових правил, які набули чинності в новому році, стосуються отримання водійського посвідчення. Одне з найважливіших нововведень, що тепер для отримання цього документа потрібно мати належну освіту.

Згідно з новими правилами, збільшилася і сума штрафів за порушення правил дорожнього руху. Ті, хто рухається по крайовій смузі, можуть отримати штраф у розмірі до 2900 леїв та вилучення водійського посвідчення на чотири місяці. Порушників правил на залізничних переїздах може очікувати штраф на 2900 леїв.

napi.hu

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *