ДНК людини та приховані послання інопланетян

Багато хто з нас майже щовечора припадає оком до окуляра телескопа. І дивляться у небо. Десь там, у недосяжний простір, де напевно існують цивілізації інопланетян. А можливо навіть і прибульців. Але вони чомусь не хочуть до нас летіти. А може, їх зовсім не існує? Але як нам про це дізнатися? Чи може бути так, що відповідь на питання, чи самотні ми у Всесвіті чи ні, є глибоко всередині кожного з нас? Що вона просто закодована у нашій ДНК? І тільки й чекає, коли ми його нарешті виявимо?

Запаморочлива тема про істоти з інших світів зачаровує людство вже багато століть. Якщо навіть не тисячоліття. І навіть спонукала нас будувати космічні кораблі, щоб ми могли досліджувати простір поза нашою планетою.

Але що, якщо інопланетяни вже були тут? І просто знов пішли? Може, вони справді вже відвідували цю планету? І залишили ключі до розгадки свого існування у тому, що робить кожного з нас унікальним – у нашій ДНК? І просто чекають на той день, коли ми нарешті усвідомлюємо справжнє походження людства?

Чи є ми продуктом еволюції?

Всі ці питання можуть здатися трохи надуманими. І такими, що виходять за рамки звичайних каналів наукового дискурсу. Однак деякі видатні уми зі світу науки думають, що цілком може існувати зв’язок між ДНК людини та інопланетянами.

У далекому 2013 році два вчені з Астрофізичного інституту ім. Фесенкова, Казахстан, опублікували у журналі Icarus цікаву статтю. У ній пропонувалося розширити пошук позаземного життя, включивши до нього дослідження ДНК людини.

Цих вчених звуть Володимир Щербак (він фізик) та Максим Макуков (астробіолог). Ці люди переконані, що нас могли створити розумні істоти з іншої зіркової системи. Шляхом якихось генетичних маніпуляцій. Можливо, вони зробили це тут, коли побували на Землі. Це сталося сотні мільйонів років тому. Або вони могли послати в космос якийсь інформаційний сигнал. Який досяг Землі, і якимось чином викликав зміни у нашій ДНК. Або вони могли засіяти нашу планету із космосу чужорідним генетичним матеріалом. Який розвинувся десь ще (імовірно на їхній власній планеті).

Ідея про те, що ми (і наша ДНК) – продукт інопланетної інженерії, мала підтримку з боку самого Френка Крика. Адже ця людина є одним із першовідкривачів подвійної спіралі ДНК. Він вважав, що наші творці навмисно вирішили помістити власну ДНК всередину людини. А потім залишили нас на Землі, як свого роду експеримент.

Але на що ж спираються вчені, які роблять такі гучні заяви?

Математика творців

Макуков і Щербак заявляють, що людська ДНК виглядає так, начебто вона була створена з математичною точністю. Вчені вважають, що просте компонування коду розкриває ансамбль арифметичних та ідеографічних патернів якоїсь символічної мови. Крім того, цей код використовує десяткову систему числення та логічні перетворення, які є точними та систематичними.

А ще вони кажуть, що в ДНК людини також є числовий патерн, що повторюється. Уважно вивчивши різні математичні співвідношення, дроби та константи, які з’являються у розрахунках та вимірах ДНК людини, вони виявили кілька випадків, коли число «37», як їм здається, відіграє якусь дуже важливу роль.

У своїй дослідницькій роботі, опублікованій у журналі Icarus, вчені навели дев’ять випадків, коли число «37» могло бути отримане шляхом виконання обчислень, так чи інакше пов’язаних із хімічною структурою ДНК. І ще вони розрахували ймовірність того, коли це станеться випадково. Вийшло значення 10 трильйонів до одного!

Число 37 у посланні інопланетян

Вчені вказують на той факт, що в метричній системі мір нормальна температура тіла людини становить близько 37 градусів за Цельсієм. А ще, що, за останніми оцінками, в організмі людини близько 37 трильйонів клітин. Таким чином, кажуть дослідники, навіть, крім того, якщо воно включене до нашої ДНК, то  число «37» дійсно допомагає визначити, хто ми є у деяких фундаментальних аспектах. Цього і слід було б очікувати, якби це число було включено до ДНК як якийсь таємний знак.

З моменту виходу цього дослідження минуло вже понад 8 років. Проте очевидно, що щодо ДНК та інопланетян, як і раніше, більше питань, ніж відповідей.

Таємниці поки що залишаються нерозгаданими. Але згодом ми, можливо, нарешті знайдемо відповіді. А поки що все, що ми можемо зробити, це продовжувати пошуки…

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *