Аномалії, які змушують задуматися: а може, інша реальність справді існує

Згідно з інтерпретацією квантової фізики вченого Х’ю Еверетта, кожна подія призводить до поділу світу — в одному ця подія сталася, а в іншому – ні. Кожна війна, наприклад, може мати двох переможців, який святкує перемогу кожен у своєму світі. Тобто чисто теоретично можна припустити, що наш світ не єдиний.

У Другій світовій перемогла Німеччина?

У 2018 році в Мексиці під час будівельних робіт було знайдено монету та зображення свастики. Її очистили від бруду та виявили рік карбування – 2039. Написи німецькою переклали як «1 марка Нової Німеччини», «Все в одній нації – незалежність і свобода».

Вчені припустили, що в якомусь паралельному світі існує інша реальність, в якому Друга світова війна пішла за зовсім іншим сценарієм, і Німеччина таки завоювала світове панування.

Але як ця монета могла потрапити до нашого світу?

Контрабанда з паралельних світів:

Експерти вважають, що є люди, які вміють рухатися між світами – сталкери. Вони не просто подорожують тонкими рівнями, а можуть ходити в паралельні світи у фізичному тілі, тобто тіло в цьому світі зникає, а в іншому з’являється.

На початку двохтисячних на чорному ринку стали з’являтися дивовижні речі – болгарський перець кольору баклажану, різноколірна кукурудза, кактуси у формі ананасів, полуниця гібрид з помідором, ягоди та фрукти неймовірних розмірів.

Езотерики в один голос заявляли – ці предмети з’явилися із паралельної реальності.

Аномальний острів з «Діамантової руки»

Острів Суджук знаходиться неподалік Новоросійська. Саме тут знімалася сцена з фільму «Діамантова рука», коли хлопчик-рибалка йшов, як Ісус, по воді. Серед місцевих жителів цей острів має погану славу – щороку тут тонуть люди через сильну і непередбачувану течію.

Фахівці вважають це місце аномальною зоною. Існує навіть фантастичне припущення, що на острові знаходяться так звані Зоряні ворота — портал, що з’єднує наш світ з іншою паралельною реальністю.

Ростовська служба аномальних явищ організувала спеціальну експедицію на острів і з’ясувала дивні речі – люди втрачали орієнтацію у просторі, перебуваючи всього за кілька метрів від групи, не бачили нікого з членів експедиції.

Місце справді моторошне – острів усіяний кістками та трупами чайок, і саме сюди чомусь море прибиває мертвих дельфінів. Можливо, це якось пов’язано з порталом у паралельні світи?

Що впало на плато Чатир-Даг?

У серпні 2005 року жителі селищ Мармурове та Краснолісся на плато Чатир-даг почули сильний гуркіт. Небо було безхмарним, ні про яку грозу мови й бути не могло. А ранком лісники виявили, що на ділянці довжиною 250 метрів і шириною 50 метрів повністю був повалений ліс, причому дерева викорчувані з корінням і лежали в одному напрямку. Яка сила могла вирвати з коренем і покласти рівними рядами сотні дерев?

Місцеві жителі згадують, що чули якийсь шум та гул. Шум був схожий на подолання звукового бар’єра надзвукового літака, однак жодних об’єктів у небі в цей час ніхто не помітив.

За 16 років таємнича аномалія заросла, але її досі добре видно з повітря. З’ясувати причину того, що сталося, спробували езотерики за допомогою магічного маятника. Цим давнім способом успішно користувалися жерці Єгипту та Стародавнього Риму. Існують цілі таблиці наукових спостережень та розшифровок траєкторій руху маятника. Найперші їх описані ще Архімедом і Аристотелем.

Вчені стверджують, що сам прилад при дослідженні вторинний – працює психічна енергія людини. Саме вона змушує маятник хитатися та відповідати на запитання «так» чи «ні».

Після експерименту з’ясувалося, що у лісі сталася геомагнітна аномалія, пов’язана з паралельним світом. Довіряти чи не довіряти методу жерців та шаманів – особиста справа кожного, але аномалія є.

Відомо, що прямокутник викорчуваних дерев з’явився без вітру. Був тільки дивний шум. Знайти хоч якесь виразне пояснення поки що не вдається. Розкрити таємницю цієї аномалії допомогла б гіпотеза про існування паралельних світів, проте, вчені лише припускають, що такі контакти можливі.

Поки ми знаємо про інші світи з давніх легенд та міфів, але їх пошуки продовжуються і сьогодні.

Космічна катастрофа під Мурманськом

Кольський півострів споконвіку приваблює любителів альтернативної історії. Саме тут вчені намагаються знайти сліди міфічної цивілізації Гіпербореї. Давньогрецькі та давньоримські історики описували  цю країну в районі Північного Полюса, як ідеальне місце для життя.

Серед любителів незрозумілого особливу популярність має Лиса гора. Тут регулярно спостерігають незрозумілі свічення та світлові стовпи. У вересні минулого року на її вершину впав невідомий літаючий об’єкт. Місце падіння добре видно з повітря — практично рівна вирва діаметром близько 30 метрів, навколо розкидані багатотонні шматки породи. При найближчому розгляді багато з цих шматків  виявився обвугленим або оплавленим. У шматках кварцу  видно вкраплення якогось металу. Також трапляються пластини слюди.

В наявності всі ознаки сильного вибуху, але де уламки НЛО? Таємничий об’єкт, що впав з неба, просто зник. Куди? Чи не в паралельний світ його засмоктало?

Спіралеподібні лабіринти

На околицях Мурманська є ще одна містична гора. Кам’яне плато найбільше нагадує сучасний гелікоптерний майданчик – ідеально рівна поверхня складена з точно підігнаних блоків. Якщо подивитися зверху – конструкція виглядає як справжній аеродром. Навколо безліч добре обробленого каміння, кут зрізу якого становить рівно 90 градусів.

Але головна особливість місця навіть не  в цьому. Серед плато розташований лабіринт. Каміння по спіралі покладено зовсім недавно, але зроблено це на місці іншого, стародавнього лабіринту. Відомо, що такі конструкції споконвіку споруджувалися в так званих Місцях Сили. Але точне призначення цих лабіринтів нікому не відоме.

Є лише гіпотези. За однією з них загадкові спіралі на Кольському півострові почали будувати саами – корінні жителі цих місць. Згідно з легендами, такий лабіринт служив для контакту з іншим світом. Місцеві саами називають подібні споруди не лабіринтами, а вавілонами.

Вчені припустили, що їх колись будували ранні християни, і вони показують складний і звивистий шлях душі. Щоправда, ці припущення не пояснюють дивних властивостей кам’яних лабіринтів.

Дослідники помітили, що усередині цих фігур змінюються закони фізики – майже зникає гравітація. Вони висунули гіпотезу, що загадкові об’єкти були побудовані приблизно 13 000 років тому жителями легендарної країни Гіперборея, яка, як свідчать міфи, раптово зникла, не залишивши слідів. Куди? Можливо, в іншу реальність?

Адже саме 13 000 років тому на Землі, на думку вчених, сталася катастрофа космічного масштабу, внаслідок якої вісь планети змістилася на чотирнадцять градусів. Цю гіпотезу підтверджує і відкриття гренландських вчених – у 2018 році вони виявили гігантський кратер, завширшки 20 км. Утворився він якраз близько 13 000 років тому.

А що ви думаєте про це?

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *