Що буде, якщо Земля вріжеться в чорну діру: онлайн-калькулятор

Фізик створив кумедний калькулятор, який розраховує наслідки зіткнення планет з чорною дірою.

Фізик Альвардо Дієс розробив незвичайний онлайн-калькулятор. Він обчислює те, як сильно Земля постраждає від зіткнення зі справжньою з чорною дірою.

З його допомогою можна розрахувати, яка кількість енергії виділиться в результаті зіткнення і як сильно розшириться сама чорна діра.

Звичайно, мова йде не тільки про землю – можна внести параметри будь-якого космічного тіла. Так що ж станеться, якщо нам “пощастить” зустрітися з кошмарною западиною, що пожирає цілі зірки?

Ґрунтуючись на розрахунках системи, чорна діра, що поглинає Землю, вивільнить енергію, що приблизно в 55 квінтильйонів разів перевищує річне споживання цієї самої енергії на всій планеті.

Але навіть ця колосальна за своїми масштабами подія навряд чи означатиме щось для самої діри — її горизонт подій збільшиться лише на одну соту трильйонної частки відсотка!

Головний недолік цього калькулятора, мабуть, полягає в тому, що зображення чорної діри, що поглинає нашу планету, ніяк не змінюється – навіть якщо забити в рядок абсолютно абсурдні цифри.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *