Як знищували речовий ринок у Тячеві (відео)

В публікації “Україна святкує 30 років незалежності, а в Тячеві рейдери захоплюють приватний ринок та громлять кіоски та ларьки підприємців” (https://fenixslovo.com/2021/10/13/%d1…) ми детально розповіли передісторію рейдерського захоплення речового ринку МПП “Гранат” в м. Тячів, Закарпатської області.

У відео, яке ми представляємо на суд глядачеві, ми показуємо, як захоплювався речовий ринок:

депутатом Хустської міської ради Аннишинецем Миколою Васильовичем з групою невстановлених осіб, який знищили майно на речовому ринку МПП “Гранат”, що тягне за собою кримінальну відповідальність;

поліцією Тячівського міського відділу поліції під керівництвом в.о. начальника Юрія Юрійовича Мартинича, яка блокувала всі можливі дії приватних підприємців для захисту свого майна:

приватною охоронною фірмою “BEZPEKA Universal” (м. Виноградів), керівником якої є Володимир Угрин, який має 40 річний досвід роботи в охоронній сфері. З них 27 років роботи у державній службі охорони, обіймав посаду начальника міжрайонного відділення ДСО в Тячівському, Хустському, Виноградівському, Іршавському районах і тому добре обізнаний з особливістю роботи, як державних, так і приватних охоронних структур, однак відправив своїх бійців для рейдерського захоплення речового ринку та блокування дій підприємців по захисту свого майна.

Чому так зухвало діяла поліція, охоронна фірма та “невстановлені особи” під керівництвом Миколи Аннишинця?

Для яких, як їм здавалось, закони не писані.

Декілька цікавих фактів.

31 липня 2021 року, коли знищувався речовин ринок, в центрі м. Тячева, в скверику, неподалік речового ринку, підприємці помітили першого заступника голови Тячівської міської ради Владислава Братюка, який декілька років тому працював прокурором Закарпатської області. Кажуть, що Владислав Петрович активно обговорював події на речовому ринку з керівництвом Тячівської поліції.

У 2006 році вперше міським головою Тячева став Іван Іванович Ковач. З того часу почались проблеми у власників МПП “Гранат”, яке у квітні 1994 році отримали від міської влади земельну ділянку для облаштування речового ринку та платної стоянки для автомобілів. (Про ці проблеми ми детально написали в статті “”Україна святкує 30 років незалежності, а в Тячеві рейдери захоплюють приватний ринок та громлять кіоски і ларьки підприємців”).

Микола Аннишинець, депутат Хустської міської ради, який безпосередньо брав участь у знищені речового ринку, представляв інтереси громадянина Петечела Михайла Андрійовича, жителя села Сокирниця Хустського району, що “виграв” тендер на оренду спірної земельної ділянки, на якій розміщений речовий ринок. І що саме цікаве, “скромний” громадянин пан Петечел находиться в родинних зв’язках з депутатом Закарпатської обласної ради від “Батьківщини” Василем Крульком, з яким є співвласником готелю в м. Хусті. А Василь Крулько є молодшим братом народного депутата України Івана Крулька, “політичної телезірки” та керівника Закарпатського відділення Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”, який недавно замінив на цій посаді трикратного народного депутата та депутата Закарпатської обласної ради Олександра Каменяша.

Більш детально про “СХЕМИ” Івана Крулька ми напишемо в окремій статті, а зараз дивіться, як 90-ті роки минулого століття повернулися в закарпатське місто Тячів.

Хочу подякувати лідеру #SAVE ФОП в Закарпатті Роберту Йосиповичу Іванчо, який люб’язно надав мені відео, яке було зроблено ним на місці подій, на речовому ринку МПП “Гранат” 31 липня 2021 року.

Без перебільшення можна сказати, що завдяки стріму Роберта Йосиповича, беззаконня і свавілля яке творилося на речовому ринку 31 липня 2021 року, отримало всеукраїнську “рекламу” і зараз переведено в площину судових процесів.

В наступній другій серії нашого відео можна буде побачити продовження злочинної діяльності депутата Хустської міської ради, адвоката Миколи Аннишинеця та компанії на речовому ринку МПП “Гранат” (м. Тячів).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *