Земля за минулі 50 років стала обертатися швидше на 0,5 секунди

Вчені всього світу відзначили, що за останні 50 років Земля стала обертатися навколо своєї осі швидше.

Протягом більшої частини історії людства дні відміряли 24-годинним циклом. Він визначає швидкість, з якою планета обертається навколо своєї осі.

Цикл день / ніч постійний, попри те, що насправді він регулярно трохи змінюється. Раніше вчені виявили, що Земля дуже повільно уповільнює своє обертання, це відбувалося аж до минулого року. Після якого наша планета почала обертатися швидше.

Вчені-планетологи не переймаються новим відкриттям: існує безліч факторів, які впливають на обертання планети, включаючи тяжіння Місяця, а також рівень снігопадів і гірську ерозію. Однак з’явилися питання: чи може глобальне потепління змусити Землю обертатися швидше, коли високогірний сніг почне зникати? З іншого боку,

IT експерти стурбовані зміною швидкості обертання, оскільки багато сучасних технологій засновані на тому, що називається «істинним часом». В такому випадку додавання негативної додаткової секунди може привести до збоїв в роботі, тому деякі експерти пропонують перевести годинник світу з сонячного часу на атомний.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *