Гурт Hudaki виступатиме у Швейцарії на фестивалі русинської музики

Hudaki Village Band виступатиме у Цюриху.

Женевський Осередок товариства українців у Швейцарії запрошує на фестиваль русинської музики.

“Різноманітні етнічні музичні впливи роблять традиційну музику гурту Hudaki Village багатогранною та неповторною. Слов’янська традиція співу, румунські мелодії, єврейські ритми та темперамент ромів злилися в місцеву “перехресну музику” протягом століть мирного співіснування, причому кожен інгредієнт все ще чітко чутний. Яскрава поліфонія та ударні ритми дають нам уявлення про те, що відбувається на весіллях удень та вночі,”- пишуть організатори події.

Концерт відбудеться 18 вересня.

Довідково. «Гудаки» (англ. «Hudaki Village Band») — русинський фольклорний колектив з села Нижнє Селище, створений у 2001 році. Гурт засновано австрійцем Юрґеном Крефтнером, який одружений з русинкою і з 1996 року мешкає на Закарпатті.

Основу репертуару складають автентичні народні пісні та мелодії із навколишніх закарпатських сіл. Учасники ансамблю — переважно аматори. Композиції гурт виконує без партитури, у традиційному стилі, без аранжування, електричних інструментів та спецефектів.

Гурт виступав на десятках фестивалів у Європі, включаючи фестиваль Sziget в Будапешті, Fusion та Bardentreffen у Німеччині, KlezMore у Відні, Notes d’Equinoxes Delemont та Festival des 5 Continents у Швейцарії, Respect-Prague, Balkan Trafik Brussels, Les Suds Arles у Франції та багатьох інших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *