Основні помилки, через які вага знову повертається

Зазвичай, більшість людей легко можуть позбутися декількох зайвих кілограмів. Проте не кожен спроможний підтримувати її та не набрати ще більше. Часто через неправильне харчування та зриви, люди повертаються до колишнього стану. Тому, крім тренування тіла, варто тренувати силу волі.

У статті ми розповімо про основні та типові помилки, через які вага не лише повертається, а й збільшується.

Дотримання строгих дієт

Задля стрункого тіла, жінки користуються найстрогішими дієтами. Зверніть увагу, жири, білки та вуглеводи – необхідні складники здорового організму. Тому різке скорочення їх може призвести до повторного набору та зменшення імунітету. Фахівці рекомендують замінювати шкідливі продукти на корисні.

Вживайте більше яблук, гранату, броколі та зеленого чаю. Вони не тільки допоможуть схуднути, а й наситять організм поживними речовинами. Користь зеленою чаю відома, мабуть, всім, але не всі сповна її використовують.

Різкий перехід від дієти

Більшість людей під час схуднення обмежуються у вживанні певних продуктів. Вони створюють спеціальне низькокалорійне меню, завдяки якому позбуваються зайвих кілограмів.

Проте, досягнувши бажаного, людина відразу повертається до звичайного харчування. Це поширена помилка, через яку вага знову повертається, а деколи ще й з підкріпленням. Найкращий спосіб – збалансувати харчування та плавно переходити на корисні продукти.

Сплутування голоду зі спрагою

Часто люди сплутують голод із нудьгою, спрагою, втомою чи стресом. Саме у таких випадках більшість «наїдає» зайві кілограми. Фахівці рекомендують перед прийманням їжі прислухатися до всього тіла та зрозуміти, що воно хоче насправді. Також, ви можете спочатку випити склянку води. Це відомий старий метод, щоб визначити ваш голод.

Не зважати на здоров’я кишківника

Зазвичай, під час різних дієт люди найменше думають про стан кишківника. Проте він має безпосередній зв’язок зі здоров’ям та втратою ваги. Бактерії, які містяться у його складі, регулюють баланс гормонів, враховуючи грелін. Саме він контролює та стримує голод.

Також, існують безліч продуктів, які сприяють зменшенню апетиту. Це червона риба, авокадо, насіння чіа, яйця, кокосова олія та інші.

Детальніше про користь авокадо читайте у статті https://znayou.pro/avokado-smachno-korysno/.

Поганий сон

Як не дивно, але це також вагомий фактор, який сприяє набору ваги. Будь-які зусилля будуть марними, якщо ви погано спите. Недосипання збільшує відчуття голоду та сповільнює процес метаболізму. Відведіть для здорового та повноцінного сну 7-8 годин.

А яких помилок припускаєтеся ви

Цікавості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *