ДБP проводить обшуки на Закарпатті.

Як повідомляє  Mukachevo.net у ці дні працівники Державного бюро розслідування проводять обшуки не лише у відстороненого очільника Закарпатської митниці, а й у тимчасового.

Поглиблені перевірки та обшуки пройшли й на митному посту “Мукачево”, де відбувається перевалка та замитнення товарів. Саме на цьому митному пості відбувалося оформлення фур із сигаретами, під виглядом паливних брикетів, які й були виявлені угорськими митниками.

Також, правоохоронці проводять обшуки й в адмінбудівлі Закарпатської митниці Держмитслужби на вулиці Собранецькій в Ужгороді. Зокрема, у кабінеті нового начальника та його заступників.

За попередньою інформацією дані обшуки проводяться у зв’язку з підозрою на перевезення контрабандного тютюну через кордон.

Під виглядом будівельних матеріалів та паливних брикетів численна кількість пачок цигарок відправлялися до Європи.

Нещодавно угорська сторона затримала 4 фури заповнені цигарками.

Про один з фактів нещодавно писало Mukachevo.net. Тоді на територію Угорщини намагались незаконно провезли 994 950 пачок сигарет.

Завозив контрабандні сигарети український водій вантажівки. В угорській прокуратурі повідомили, що така партія контрабанди завдала збитків на 1,5 мільярда форинтів.

До речі, водій однієї з вантажівок вже отримав 12-річний термін ув’язнення в Угорщині.

Митний пост “Мукачево” знаходиться за адресою місто Мукачево, вулиця Берегівська-об’їзна, 12. За цією ж адресою зареєстрована та здійснює діяльність ТОВ “Партнер”, яка також надає брокерські послуги та здійснює замитнення товарів.

Також нагадаємо, що у Раді нацбезпеки й оборони України оприлюднили перелік з топ-10 українських контрабандистів, проти яких ввели санкції 2 квітня.

На жаль інші відомі контрабандисти Закарпаття у список не увійшли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *