Уряд Словаччини заборонив поїздки на відпочинок до кінця квітня

Уряд Словаччини ввів заборону на виїзди за кордон для відпочинку з 20 березня по 28 квітня у відповідь на критику, яку уряд отримав через протиепідемічні заходи, що забороняють поїздки всередині країни, але не за кордон.

Про це повідомляє “Європейська правда” із посиланням на Euractiv.

Урядова комісія з пандемії рекомендувала заборону, метою якої є запобігання завезення нових мутацій коронавірусу до Словаччини.

З початку року понад 30 000 словаків поїхали на відпочинок за кордон, і популярними були такі напрямки, як Занзібар та Мальдіви.

Нова заборона не поширюватиметься на необхідні поїздки за кордон з метою роботи, охорони здоров’я чи сімейних справ, однак для підтвердження мети поїздки будуть потрібні “надійні документи”.

З суботи прикордонний контроль розпочав перевірку в аеропортах та наземних кордонах, на місці штрафи до 1000 євро виписуються тим, хто не може надати доказ необхідності подорожі.

Нова заборона також фундаментально торкнеться туристичних агентств, які заявляють, що нові заходи торкнуться головним чином відповідальних відпочивальників та турагентств.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *