Повчальна історія на прикладі пограбування банку

Розповідають, що колись, у далекій провінції, грабіжники зайшли в банк. Один з них крикнув на вході: «Не рухатися! Гроші належать банку, а життя належить вам! » Всі присутні смирно лягли на підлогу.

Це приклад того, як термін змінює сприйняття світу.

Одна жінка провокативно лягла на стіл, але грабіжник сказав їй: «Це пограбування, а не зґвалтування. Поводься відповідно! »

Це приклад того, як повинен поводитися професіонал – концентруватися на цілі.

В процесі втечі з місця пограбування, наймолодший з грабіжників (з академічним ступенем) сказав найстарішому, який ледь закінчив початкову школу: «Гей, старий, може порахуємо, скільки ми взяли?» Старий відповів сердито: «Не будь дурнем, це дуже багато грошей, щоб їх перераховувати. Почекаємо, поки оголосять в новинах, скільки банк втратив».

Це називається досвід – на сьогодні досвід важливіше ступеня.

Після того, як грабіжники зникли, директор банку сказав бухгалтеру, щоб той зателефонував у поліцію. Бухгалтер відповів: «Почекай, давай спочатку додамо до вкраденої суми ті 5 мільйонів, які ми викрали минулого місяця і скажемо, що їх теж вкрали».

Це називається – використовувати будь-яку можливість.

Назавтра в новинах оголосили, що банк був пограбований на суму 100 мільйонів. Грабіжники перерахували здобуток, але нарахували всього 20 мільйонів. Грабіжники почали бурчати: «Ми ризикували життям через нещасних 20 мільйонів, в той час, як банківське начальство викрало 80 мільйонів не кліпнувши оком. Напевно краще вивчати, як працює система, замість того, щоб бути простим грабіжником.»

Це називається – знання – сила!

Директор банку був дуже задоволений, а особливо тим, що його втрати на біржі були замасковані пограбуванням.

Це називається – не боятися ризику.

І який же висновок з цих повчальних історій, а точніше, – історії?

Дай людині пістолет, і він зможе пограбувати банк. Дай людині банк і він зможе пограбувати всіх!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *