Черговий “прикол” від закарпатських “Слуг…”: підозрюваний в хабарництві Михайло Попелич провів першу сесію Воловецької ОТГ (фотофакт)

Підозрюваний у хабарництві Михайло Попелич провів першу сесію Воловецької ОТГ та разом з нардепом від “Слуги народу” Михайлом Лабою оглянув новий об’єкт.

Раніше ми розповідали, що на початку листопада на хабарі затримали голову Воловецької ОТГ  Михайла Попелича.

На затримання новообраного голову Воловецької ОТГ відреагували в Офісі президента та в партії “Слуга народу”, від якої й обирався Михайло Попелич.

“Часи, коли належність до партії влади була індульгенцією від переслідувань за корупцію та інші злочини, точно залишились у минулому. Усі мають бути рівними перед законом”, — раніше повідомляли в Офісі президента.

Проте невдовзі Михайла Попелича взяли під варту з заставою у 400 тисяч, яку він сплатив та вийшов на волю.

20 листопада, підозрюваний у хабарництві Михайло Попелич склав присягу голови Воловцької ОТ.

Перед початком сесії до мирних маніфестантів вийшов їх обранець на посаду голови Михайло Попелич, який вирішив виправдати обвинувачення щодо хабарництва.

“Мені байдуже, що про мене думають в Києві, Ужгороді”, — зазначив Михайло Попелич.

А сьогодні 27 листопада Попелич разом з нардепом від “Слуги народу” Михайлом Лабою оглядали будівництво об’єкту вартістю близько 800 тис. грн.

На изображении может находиться: один или несколько человек, текст «10 листопада 27 листопада михайло лаба 3год. туристична стоянка (3 лвой сторони) при вёзди уже воловецьку отг воловецькому перевали проект ще реалі...г переглянути бльше м.попелич затриманий сбу попелич i лаба планують бюджет воловця»


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *