Дитячий магазин «Веселка», господарка Йоланка Маринець

В м. Мукачеві, на вулиці космонавта Беляєва, 6 подружжя Василь та Йолана Маринець започаткували власний сімейний бізнес. Розповідає господарка дитячого комісійного магазину «Веселка» Йолана Маринець:

На изображении может находиться: Йолана Маринець, цветок

– Як відомо, діти ростуть дуже швидко і зазвичай не встигають зносити всі куплені та надаровані речі. Тому багато матусь приймають рішення здати все це добро в комісійний магазин. Це допомагає не тільки звільнити місце в шафі, але й отримати за нього кошти (що в тяжкі часи дуже підтримує). Економічно та практично також купляти речі в такому магазині. Знов таки з тої самої причини, що дітки швидко ростуть, там можна знайти не тільки одяг в чудовому стані, але й зовсім новий та вже набагато дешевше ніж в інших магазинах.

На изображении может находиться: текст «сучасний дитячий комсйний магазин еселка тел. маг: 099 еселка 203 94 39 тел.директора: 050 337 63 04 ww3 любов ю big мами go мами!»

На відміну від секонд-хенда, речі нічим не обробляються, не мають специфічного запаху, а якість — висока. Та, як відомо, діткам потрібен не тільки одяг. Новенькі коляски, автокрісла, стільчики, ходунки, велосипеди тощо. коштують у звичайних магазинах дуже дорого і багато батьків з радістю купили б ці речі дешевше, хай навіть вживані.

Нет описания фото.

В центрі міста Мукачево, по вулиці космонавта Беляєва, 6 працює сучасний комісійний магазин дитячих товарів «ВЕСЕЛКА. Магазин працює під гаслом «З любов’ю від мами до мами».

На изображении может находиться: в помещении

Тут можна придбати не тільки дитячий одяг та взуття для дітей віком від 0-14 років, але й коляски, ліжечка, кенгуру, ходунки, автокрісла, стільчики, дитячі сумки, та багато інших дитячих товарів. Які речі можна здати в комісійний магазин? Речі мають бути чистими в хорошому стані, з мінімальним рівнем зносу, без дефектів. Якщо ви хочете здати товар (одяг, взуття, іграшки, коляски, ліжечка, то потрібно попередньо узгодити це телефоном. Ми допоможемо Вам як оцінити речі, так і швидко їх продати. Якщо речі упродовж обумовленого терміну реалізації так і не знайшли свого покупця і клієнт їх не забрав, то згідно з договором ми списуємо їх та віддаємо на благодійність.

Як кажуть: «Один в полі не воїн!» Ми щиро дякуємо всім нашим клієнтам, які не байдужі до чужого лиха і речі що не продалися віддають на благодійність.

На изображении может находиться: 4 человека, в том числе Йолана Маринець, люди стоят

На разі, я працюю над реалізацією ще двох соціально важливих проєктів, які сподіваюсь вдасться втілити в життя разом з однодумцями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *