26 вересня у Дніпрі відбувся чемпіонат України з карате WKC

Змагання були організовані Міністерством молоді та спорту України та Українською конфедерацією карате. У цьому чемпіонаті взяло участь понад 220 спортсменів з 12 регіонів.

Збірну Закарпаття на цьому чемпіонаті представляли учні знаного тренера, вчителя та спортсмена Романа Маслигана, володаря 3 дану, майстра спорту України з карате. Не зважаючи на важкий час, та важку дорогу до проведення змагань, наші спортсмени достойно представили свою область, місто та школи в яких вони навчаються. Так вихованка ЗОШ 1 м. Мукачева, чемпіонка Світу Фабрицій Софія та Гонак Ольга стали кращими в командному куміте в категорії 16-17 років.

В особистих змаганнях дівчата посіли 2 та 3 сходинку.Золото приніс учень ЗОШ-20, Бровчук Дмитро. Маслиган Миколай Учень ЗОШ-1 та Юлдашев Жавохир учень Мукачівської гімназії зайняли 2 місце в командному куміте. Учень Мукачівської НВК «Первоцвіт» Мушинський Кирило приніс команді срібло. Це колосальний досвід, каже Роман Михайлович. У наш карантинний час, щось проводити та кудись їхати, треба мати хорошу підготовку та терпіння. Організатори змагань чудово потурбувались про безпеку учасників і ми із всіма складнощами впорались! І це саме головне!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *