Мукачівські поліцейські затримали наркоторговця та викрили його постачальника

Співробітники кримінальної поліції Мукачівського райуправління, яким керує полковник поліції Анатолій Шкирта, зупинили канал збуту метамфетаміну на території району. Під час операції затримано 33-річного мешканця села Великі Лучки, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності. Зловмисника схопили під час передачі наркотиків клієнту.

Возможно, это изображение 3 человека

Затримання відбулося за підтримки Роти поліції особливого призначення. На місці події вилучено наркотики та грошові кошти. Підозрюваного помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Возможно, это изображение текст

Оперативники також вийшли на постачальника наркотиків – мешканця села Страбичово. У нього виявили сильнодіючий синтетичний наркотик PVP та амфетамін.

Возможно, это изображение 3 человека и текст «НАЦИОНАЛЬНА поЛЦИЯ»

За фактом незаконного збуту наркотиків відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 КК України. Зловмисникам загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Возможно, это изображение деньги и текст

За матеріалами: Мукачівське районне управління поліції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *