Затисніть 2 кнопки й пральна машина сама очиститься від бруду та смороду

З часом всередині будь-якої пральної машини починає розвиватися пліснява, з’являється неприємний запах. З цією проблемою можна справитися самостійно.

Виявляється, в багатьох пральних машинках передбачений спеціальний режим для самоочищення. Під час такого циклу техніка працює без завантаження одягом, але, якщо проводити його раз на місяць, ви точно забудете про проблеми з появою плісняви.

Натисніть на панелі пральної машини і натисніть на дві секунди всього лише дві кнопки: «Інтенсивне прання» та «Без складок».

Зазвичай вони об’єднанні квадратною дужкою з зірочкою по центру.

Головний плюс цієї програми — не потрібно додавати жодних мийних засобів. Техніка сама перейде у режим очищення барабана, як тільки ви натиснете кнопку «Старт».

Як вимити пральну машину від плісняви: народні засоби

Якщо ваша техніка була придбана вже досить давно і спеціального режиму для очищення барабана вона не має, можна самостійно очистити поверхню за допомогою народних засобів.

Чудовим варіантом вважається білий оцет. Налийте дві склянки цього продукту в дозатор для порошку і мийних засобів. Запустіть порожню пральну машину на тривалому режимі прання та максимальній температурі (не нижче за 60 градусів). Завдяки комбінації гарячої води і оцту навіть найважчі забруднення будуть очищенні, а неприємні запахи усунуті.

Можна запустити ще один цикл прання без мийних засобів та оцту, а в барабан додати 1/2 склянки харчової соди. Вона допоможе видалити наліт, який часто утворюється всередині пральної машини. Після цього не забудьте ретельно протерти барабан серветкою з мікрофібри. Так ви точно видалите всі залишки мийних засобів.

ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *