АРМА та поліція Закарпатської області об’єднують зусилля з розшуку злочинних активів

У місті Ужгород працівники Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) та Головного управління Національної поліції в Закарпатській області обговорили подальші кроки з обміну інформацією щодо фінансових розслідувань та повернення активів.

Нарада відбулася за участі заступників начальника ГУНП в Закарпатській області Івана Йовенко та Віталія Кеди, а також співробітників слідчих та оперативних підрозділів поліції.

За словами начальника Управління виявлення та розшуку активів АРМА Віталія Чубаєвського, співпраця та координація спільних дій АРМА із правоохоронними органами є надважливою у роботі Агентства:

«Саме правоохоронці на місцях знають більше про те, що відбувається у їх регіоні, тому важливо щоб працівники АРМА працювали з поліцією на місцях. Вже налагоджено якісну взаємодію з Департаментом кіберполіції. Відтепер АРМА посилюватиме співпрацю із поліцією Закарпаття, аби грошові активи та майно злочинців, які намагаються їх приховати були використані на користь держави».

Наразі за запитом правоохоронців АРМА здійснює розшук злочинно здобутих активів, тому взаємодія між правоохоронними органами та АРМА є ключовою в такій роботі.

Вдячна керівництву ГУНП в Закарпатській області за взаємодію та впевнена, що результати подальшої плідної співпраці не змусять на себе довго чекати

Олена Дума — голова АРМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *