Віктор Медведчук закликає до окупації Одеси, якщо Україна не підпише капітуляцію

Кум Путіна і колишній глава забороненої партії “ОПЗЖ” Віктор Медведчук закликає до окупації Одеси та інших міст, якщо Україна не погодиться на капітуляцію, запропоновану Росією.

Медведчук заявив, що РФ повинна окупувати “Одесу та інші міста”, якщо Київ відмовиться від путінської “мирної пропозиції”, в якій той закликає віддати чотири області та Крим, а також погодитися на позаблоковий статус.

Колишній депутат Верховної Ради України  також повторив кремлівські наративи про “ляльководів заходу”, “партії війни”, “нелегітимного Зеленського”, “антинародний режим” тощо.

“Дуже влучний вираз – “звільняти” (“Одесу та інші міста” – ред.).

Інтереси безпеки Росії диктують необхідність подальших бойових дій з метою боротьби з неонацистським режимом для досягнення повної демілітаризації та денацифікації.

При цьому добре видно, що інтереси режиму Зеленського та інтереси українського народу прямо протилежні. Українці хочуть миру, а Зеленський із західними ляльководами – війни, навіть ціною винищення українського народу. І цей народ потрібно від цієї злочинної нацистської влади звільняти”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *