Таємна цивілізація живе всередині Землі: вчені з Гарварду висунули дику ідею

Група дослідників вирішила вдатися до екзотичних теорій, що пояснюють походження НЛО.

Таємна технологічно розвинена цивілізація може ховатися прямо на Землі, мешкаючи глибоко під поверхнею, а її присутність видають НЛО. Таку дику ідею нещодавно висунула група вчених у своїй недавній статті, пише Futurism.

Команда вчених з Гарварду і Технологічного університету Монтани припустила, що так звані Неопізнані аномальні явища (UAP), якими зараз називають НЛО, можуть бути результатом діяльності розумних істот.

“Вони можуть жити приховано тут, прямо на Землі, наприклад під поверхнею або в її околицях, на Місяці. Також вони можуть гуляти серед нас, видаючи себе за звичайних людей”, — пишуть автори статті.

Дослідники визнають, що ідея потайних “криптоземних істот” є досить екзотичною, яку, ймовірно, не буде сприйнято серйозно. Проте вчені все ж вважають, що їхня ідея заслуговує на розгляд.

Група дослідників з Гарварду перераховує у своїй статті низку теорій про те, чим же насправді можуть бути НЛО. Кожна з цих гіпотез безглуздіша за першу. По-перше, дослідники припускають, що “залишки” стародавньої та високорозвиненої цивілізації все ще спостерігають за нами. По-друге, це може бути розумний вид, який розвинувся незалежно від людей, а тепер ховаються від нас. По-третє, таємні мешканці Землі могли потрапити в наш світ з іншої планети або з іншого часу. І по-четверте, це можуть бути таємні жителі Землі, які, можливо, не стільки технологічні, скільки мають надздібності.

“Спостереження НЛО та інших явищ поруч із потенційними підземними точками доступу, як-от вулкани, свідчить про те, що криптоземні істоти можуть жити в підземних або підводних базах”, — ідеться в статті.

Також у статті наводяться слова колишнього представника Палати представників Майка Галлахера. Він торік припускав, що одним із пояснень НЛО може бути “стародавня цивілізація, яка ховалася на Землі весь цей час”.

Дослідники також додають, що загадкові істоти можуть набувати різних форм, які не будуть схожі ані на людей, ані на приматів, ані на рептилій. Також цей загадковий вид міг би ховатися і на Місяці.

Самі автори статті визнають, що їхня теорія дуже “надумана” і заслуговує на частку здорового скептицизму.

“Деякі відомі нам Неопізнані аномальні явища настільки дивні, що ситуація, здається, вимагає нетрадиційних пояснень. Подібні гіпотези малоймовірні, але показують, що ми не маємо права відкидати жодної такої можливості”, — підсумовують дослідники.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *