Справа одеського ексвійськкома полковника Борисова могла бути частиною політичних інтриг навколо Залужного, — політолог Ощановський

Дедалі більше несподіваних моментів виникає у справі Євгена Борисова, яка набуває нових обрисів. Розстріл у центрі Одеси, повторне затримання після внесення застави, надмірна увага правоохоронців, яку важко пояснити лише корупційними звинуваченнями (адже корупціонерів у нас багато, але такої уваги вони не привертають) – все це створює додаткові питання.

Про це пише політолог Мар’ян Ощановський.

“Джерела припускають, що справа Борисова могла мати серйозний політичний контекст і стати наслідком запеклої закулісної боротьби в Україні. Інсайдери стверджують, що Борисов став жертвою інтриг навколо колишнього головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Відомо, що Борисов був близький до Залужного, і генерал вважав його своєю довіреною особою”, – повідомляє Ощановський.

За словами політолога, певні політичні кола в Україні тривалий час намагалися дискредитувати Залужного і знайти привід для його звільнення. Вони звернулися до Борисова з “проханням” надати компрометуючу інформацію про Залужного та Генштаб. Проте Борисов відмовився співпрацювати і повідомив Залужного про ці запити.

“Незабаром після цього на Борисова посипалися звинувачення, його звільнили з посади, затримали і помістили в СІЗО. Борисов, до речі, самостійно з’явився в ДБР у Києві, впевнений у відсутності підстав для його арешту. Є підстави вважати, що ця резонансна справа могла бути частиною політичної боротьби проти Залужного. Борисов, будучи близьким до Залужного, став жертвою тиску і шантажу, перетворившись на заручника ситуації”, – написав експерт.

Мар’ян Ощановський припускає, що поки Залужний залишається в Україні і не виїжджає до Британії, зберігаючи свій потенціал політика, ця справа триватиме, і найімовірніше, що вона розвалиться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *