20 вебсайтів для заробітку в Інтернеті у 2024 році

У величезному всесвіті інтернету є багато прихованих скарбів, які можуть допомогти вам заробляти гроші онлайн. Від нішевих маркетплейсів до дощок оголошень про роботу для фрілансерів, які пролітають непоміченими, знати, де шукати, — це половина успіху. У цій статті ми розповімо про 20 секретних сайтів, які пропонують унікальні можливості для заробітку в Інтернеті у 2024 році. Незалежно від того, чи хочете ви поповнити свій дохід або запустити повноцінний онлайн-бізнес, ці платформи надають інструменти та ресурси, необхідні для досягнення успіху.

1. TaskRabbit для професіоналів

Вебсайт: TaskRabbit for Professionals

Опис: У той час, як TaskRabbit відомий своїми послугами майстрів на всі руки, TaskRabbit для професіоналів орієнтований на кваліфікованих працівників, таких як ІТ-спеціалісти та бізнес-консультанти. Це ринок професійних послуг, які зазвичай не асоціюються з економікою фрілансу.

2. TesterWork.

Вебсайт: TesterWork.com

Опис: TesterWork пропонує користувачам платформу для заробітку на тестуванні додатків і вебсайт до їх запуску. Це чудовий спосіб заробити, якщо ви вмієте помічати дрібні деталі та надавати конструктивні відгуки.

3. Scribie.

Вебсайт: Scribie.com

Опис: Цей сервіс транскрибування пропонує спосіб заробляти гроші, транскрибуючи аудіофайли. Він ідеально підходить для швидких друкарок, які шукають додатковий заробіток у вільний час.

4. UserFeel.

Вебсайт: UserFeel.com

Опис: Отримуйте гроші за тестування вебсайтыв та додатків. UserFeel шукає юзабіліті-тестерів, які нададуть інформацію про досвід користувачів, з оплатою за кожен тест близько $10.

5. Enroll.

Вебсайт: EnrollApp.com

Опис: Enroll дозволяє проходити юзабіліті-тести, щоб допомогти дизайнерам і розробникам краще зрозуміти свою аудиторію. Ви можете робити це з телефону або комп’ютера, що робить його неймовірно гнучким.

6. Gigwalk.

Вебсайт: Gigwalk.com

Опис: Ця програма дозволяє користувачам виконувати швидкі локальні завдання (гіги), які можна виконати за час від кількох хвилин до кількох годин, наприклад, фотографувати вітрини магазинів.

7. Listverse.

Вебсайт: Listverse.com

Опис: Якщо ви любите писати й маєте схильність до незвичайного або цікавого, ви можете отримати гроші за написання статей для Listverse. Статті зазвичай складаються з топ-10 списків, і ви можете заробити $100 за одну опубліковану статтю.

8. Chegg Tutors.

Вебсайт: Chegg.com

Опис: Chegg Tutors дозволяє заробляти гроші, викладаючи студентам онлайн з предметів, в яких ви добре розбираєтеся, від середньої школи до професійних дисциплін.

9. Clickworker

Вебсайт: Clickworker.com

Опис: Цей сайт пропонує різноманітні завдання, такі як написання текстів, переклад, дослідження та введення даних. Це чудовий спосіб гнучко заробляти гроші, виконуючи невеликі завдання.

10. TryMyUI

Вебсайт: TryMyUI.com

Опис: Заробляйте гроші, залишаючи відгуки про вебсайти та додатки. Ви отримаєте набір завдань, які потрібно виконати на певному вебсайті, а потім надати голосовий відгук.

11. Rev

Вебсайт: Rev.com

Опис: Якщо ви добре вмієте слухати і друкувати, ви можете заробляти гроші як транскрибатор, субтитрувальник, перетворюючи аудіо на текст за допомогою Rev.

12. Field Agent

Вебсайт: FieldAgent.net

Опис: Цей додаток пропонує вам гроші за виконання невеликих завдань, таких як перевірка цін у місцевих магазинах або фотографування вітрин.

13. Fotolia

Вебсайт: Fotolia.com

Опис: Fotolia, яка зараз є частиною Adobe Stock, дозволяє продавати свої фотографії за готівку. Це ідеальний варіант для фотографів, які хочуть монетизувати своє хобі.

14. ClearVoice

Вебсайт: ClearVoice.com

Опис: Фрілансери можуть знайти оплачувані можливості для написання текстів через ClearVoice, де ви можете продемонструвати своє портфоліо для прямого залучення клієнтів.

15. uTest

Вебсайт: uTest.com

Опис: На uTest заробляйте гроші, тестуючи нове програмне забезпечення та надаючи розробникам відгуки про помилки та користувацький досвід.

16. Zirtual

Вебсайт: Zirtual.com

Опис: Надає послуги віртуального асистента для зайнятих професіоналів та власників бізнесу. Завдання можуть варіюватися від управління електронною поштою до планування зустрічей.

17. Wyzant

Вебсайт: Wyzant.com

Опис: Wyzant – це платформа, яка з’єднує студентів з репетиторами та викладачами. Якщо ви маєте досвід у певному предметі, ви можете запропонувати свої послуги з викладання та встановити свої розцінки. Ваш заробіток надходить від репетиторських занять, і це надійна платформа для тих, хто працює в освітній сфері.

18. Skooli

Вебсайт: Skooli.com

Опис: Skooli пропонує платформу для репетиторів, щоб заробляти гроші, допомагаючи студентам з різних предметів через відеочат.

19. Voice123

Вебсайт: Voice123.com

Опис: Цей сайт з’єднує акторів озвучення з компаніями, які потребують роботи з озвучення. Це чудова платформа для початківців і досвідчених акторів.

20. Appen

Вебсайт: Appen.com

Опис: Appen пропонує проєкти, пов’язані з оцінкою пошукових систем, оцінкою соціальних мереж тощо. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче заробляти гроші, покращуючи системи штучного інтелекту.

Висновок:

Ці 20 вебсайтів пропонують різноманітні способи заробітку в Інтернеті: від можливостей для фрілансу і творчих починань до технічних завдань і користувацького тестування. Вивчивши ці платформи, ви зможете знайти унікальні способи застосувати свої навички та почати отримувати додатковий дохід вже сьогодні. Незалежно від того, чи є ви студентом, батьком, який сидить вдома, чи людиною, яка шукає додатковий дохід, ці вебсайти пропонують гнучкі та доступні варіанти для всіх.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *