Прем’єра Словаччини Роберта Фіцо виписали з лікарні й він вже вдома

Директорка лікарні в Банській Бистриці Міріам Лапунікова підтвердила, що прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо, який в середині травня зазнав замаху, виписали і він вже перебуває вдома у Братиславі.

Про це повідомляє Aktuality.

Відео дивіться тут

У п’ятницю Університетська лікарня імені Рузвельта в Банській Бистриці, де очільник словацького уряду перебував на стаціонарному лікуванні понад два тижні, опублікувала офіційну заяву.

У ній директорка лікарні зазначила, що наразі Фіцо лікується вдома. Вона також подякувала йому за те, що “він був дисциплінованим пацієнтом”.

Медичний персонал лікарні в Банській Бистриці також побажав прем’єр-міністру набратися сил під час тривалої реабілітації.

Напередодні ввечері в четвер Фіцо перевезли з лікарні в місті Банська Бистриця до Братислави.

Нагадаємо, замах на Фіцо скоїли 15 травня після виїзного засідання уряду в місті Гандлова. Перший час після інциденту були сумніви, чи виживе поранений прем’єр.

Нападником виявився 71-річний Юрай Цинтула. На допиті він стверджував, що хотів не вбити Фіцо, а тільки “зашкодити здоров’ю”, аби він не зміг далі проводити політику, з якою Цинтула незгодний, зокрема й у питанні російсько-української війни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *