Президента ФЛА на Закарпатті звинуватили в розколі України: федерація звернулась до правоохоронців

Федерація легкої атлетики України відреагувала на скандальне відео за участю президента ФЛА Закарпатської області Олега Коноваленка

Про це йдеться в офіційній заяві федерації, передає “Еспресо.Захід.

“У ЗМІ та соціальних мережах шириться відео, на якому президент Федерації легкої атлетики Закарпатської області Олег Коноваленко тренується у залі для єдиноборств у спортивці з надписом “RUSSIA”, а також жартує про виключення Закарпаття зі складу України. Поява таких провокативних відео, коли війна в Україні триває понад десять років і від рук російських агресорів гинуть наші краяни, обурює кожного свідомого українця. І легкоатлетична спільнота не виняток”, – повідомили у Федерації легкої атлетики.

Там також назвали випадок “ганебним”, який потребує висновків компетентних відомств.

ФЛАУ звернулася до правоохоронців

“Просимо правоохоронні органи та спеціальні служби з’ясувати всі обставини й дати правову оцінку таким діям Олега Коноваленка. Зі свого боку наголошуємо, що ФЛАУ вивчає ситуацію та готує оперативний розгляд питання на засідання компетентних органів ФЛАУ. Хоча ФЛАУ не має прямого впливу на обрання та звільнення керівництва територіальних федерацій, запевняємо, що зробимо все можливе, щоб з’ясувати всі обставини й винести рішення в рамках наших повноважень”, – наголосили в організації.

Журналіст назвав мету оприлюдненого відео

При цьому закарпатський журналіст Павло Федака написав, що оприлюднення відео, на якому президент Федерації легкої атлетики Закарпатської області Олег Коноваленко грає роль Василя Йосиповича (сина російського диктатора Сталіна) і “підписує наказ” про відʼєднання Закарпаття має на меті декілька цілей.

“Одна з них — політичний тиск на міського голову Ужгорода Богдана Андріїва, його брата — Андрія Андріїва (депутат облради від “Батьківщини”), ексголову Закарпатської ОДА Олександра Ледиду (діючий депутат Закарпатської облради від “За Майбутнє”). Всі вони колишні регіонали. За твердженням анонімного телеграм каналу “Ужгород інсайди” вищевказані особи були присутні на весіллі доньки Олега Коноваленка, яке відбулось у Ватикані. Отже, є не тільки потенційними “ждунами”, а можливо й співучасниками діяльності підпільної мережі російських агентів”, – зазначив Федака.

Деталі скандалу

Нещодавно у соцмережах поширили відео, на якому президент Федерації легкої атлетики Закарпатської області Олег Коноваленко тренується в олімпійці з написом Russia на спині. Ще на одному відео він вдає представника влади. Коли до нього підходить хтось з питанням: “Що будемо робити з Закарпаттям”, він відповідає: “Відокремити на …” При цьому імітує підписання документа. Розмова відбувається російською Наразі не відомо, коли і де саме були зняті ці відео.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *