Правила життя, які краще знати напам’ять

Те, що сьогодні здається великою проблемою, ви можете навіть не згадати через три роки. Тому охолоньте і розслабтеся. Ваш настрій зміниться дивовижним чином.

І не сприймайте все занадто серйозно!
1. Правило 80/20 (принцип Парето)

80 відсотків усіх отриманих вами доходів приносять вам лише 20 відсотків вашої діяльності. Багато чого з того, що ви робите, насправді не так уже й необхідно, як ви вважаєте.

2. Закон Паркінсона

Ви можете робити те, що вам треба набагато швидше, ніж ви думаєте. Що більше часу ви виділяєте на завдання, то більше витратите.

3. Групова операція

Хороший спосіб виконати нудні й одноманітні завдання швидко — робити весь комплект один за одним.

4. Спочатку віддавайте, а потім отримуйте.

Саме в такому порядку, а не навпаки. З часом ви отримаєте більше, ніж віддали.

5. Випереджайте події. Не гальмуйте.

Це не тільки позбавить вас очікувань, а й принесе вам задоволення — ви відчуєте, що маєте владу керувати своїм життям.

6. Помилки та невдачі — це добре

Вони дають змогу набути неоціненного досвіду, дізнатися безліч цікавого і стати успішним, адже успіх у житті нерідко приходить лише в тому разі, якщо ви не піддалися невдачам і помилкам. Він приходить лише до наполегливих.

7. Не ставтеся до себе занадто суворо

Це лише створює додатковий непотрібний внутрішній біль і забирає дорогоцінний час.

8. Створюйте хороший контакт

Ставтеся до будь-якої зустрічі, ніби там присутні ваші найкращі друзі. І ви починаєте спілкування саме з такою установкою, замість того, щоб весь цей час нервувати.

9. Скористайтеся особливостями ретикулярної активізуючої системи як своєю перевагою

Ця система фокусування, РАС, розташована в мозку. Щоб її використати, вам необхідно по-справжньому зосередитися на тому, чого ви хочете, і постійно підтримувати свою увагу (приміром, аркушик паперу, на якому ви можете виписати дещо з цього посту, на кшталт “Спершу віддавай” або “Іди на контакт”).

10. Ваше ставлення змінює реальність

Песимізм може ховатися за маскою реалізму. Але це тому, що ваша РАС налаштована на сприйняття негативу, який ви хочете бачити. Саме тому ви опиняєтеся щоразу “правим”. З іншого боку, може бути краще не мати слушність у таких ситуаціях.
Якщо ви спробуєте кардинально змінити своє ставлення, замість того, щоб просто розглядати цю можливість, ви будете приємно здивовані.

11. Вдячність — простий спосіб відчути себе щасливим

Якби мені хтось сказав, що почуття подяки, яке я відчуваю всього лише хвилину-другу, являє собою чудовий спосіб перетворити поганий настрій на гарний, я б серйозно тренувався бути вдячним. Це також чудовий засіб підтримувати позитивне ставлення до навколишньої дійсності і концентруватися на правильних цілях. А ще — робити щасливими інших. Що своєю чергою зробить вас ще щасливішими — емоції заразливі.

12. Не порівнюйте себе з іншими

Якщо ви порівнюєте себе з іншими, ви дозволяєте зовнішньому світу контролювати своє самовідчуття. Перепади настрою вам забезпечені.
Набагато продуктивніше порівнювати себе з собою ж. Щоб побачити, наскільки ви просунулися вперед, яких цілей ви досягли і як ви виросли над собою. Можливо, це звучить не так вже й чудово, але врешті-решт це принесе внутрішній спокій, зміцнить силу волі та наповнить вас позитивними емоціями.

13. 80-90% того, чого ви боїтеся, ніколи не станеться насправді

Це — всього лише чудовиська, які існують тільки у вас у голові. І якщо це все-таки трапляється, то найчастіше все не настільки жахливо, як ви очікували. Занепокоєння в більшості випадків є всього лише марною тратою часу.

14. Не сприймайте все занадто серйозно

Те, що сьогодні здається великою проблемою, ви можете навіть не згадати через три роки. Якщо ставитися до себе, своїх думок та емоцій надто серйозно, то це принесе лише непотрібні страждання. Тому охолоньте і розслабтеся. Ваш настрій зміниться дивовижним чином.

15. Записуйте все.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *