Бездротовий телефон, яким користувалася жінка, був експериментальним пристроєм, розробленим Dupont, відомим промисловим гігантом, на їхньому заводі в Леомінстері, штат Массачусетс.

Нащадки дівчини на світлині з телефоном в руках, яка була зроблена в 30-х роках минулого століття, підтверджують, що то дійсно був мобільний телефон. Про це пише британське видання Mirror.

В мережі обговорюють фото датоване 1938 роком, де дівчина-підліток йде, говорячи мобільним телефоном. Обговорення викликав той факт, що пристрій з’явився десятиліттями пізніше.

Один з блогерів оприлюднив у ютуб відео, де жінка назвалася нащадком “дівчини з телефоном”. Вона розповіла, що дівчина на вірусному фото була її прабабуся Гертруда Джонс, яка, як вона стверджує, насправді користувалася мобільним телефоном.

За даними Planetcheck, бездротовий телефон, яким користувалася Гертруда, був експериментальним пристроєм, розробленим Dupont, відомим промисловим гігантом, на їхньому заводі в Леомінстері, штат Массачусетс.

“Жінка, яку ви бачите, — моя прабабуся Гертруда Джонс. Їй було 17 років. Я запитала її про це відео, і вона добре його пам’ятає. Вона каже, що у Дюпона на фабриці був відділ телефонного зв’язку”, — сказала вона.

Рідні жінки пояснили, що фабрика саме експериментувала з бездротовими телефонами.

“Гертруді та п’ятьом іншим жінкам дали ці бездротові телефони для тестування протягом тижня. Гертруда розмовляє з одним з учених, який тримає інший бездротовий телефон, який стоїть праворуч від неї, коли вона проходить повз”, — розповіли нащадки дівчини.

Досі залишається загадкою, чи справді кадри є доказом подорожі в часі чи просто захопливим поглядом на експериментальний бездротовий телефон минулого.

Також ще одне фото, зроблене в 1940-х роках із чоловіком з бездротовим телефоном, викликало жваве обговорення. На ньому група британців, які насолоджуються пляжною подорожжю серед хаосу Другої світової війни. Світлина, зроблена на пляжі в Корнуолі у вересні 1943 року, показує веселий натовп сімей на березі моря. Посеред щасливих відвідувачів пляжу стоїть чоловік, одягнений у коричневий костюм, і дивиться на те, що виглядає як сучасний смартфон.

Дивне видовище змусило багатьох почухати потилиці та задуматися, чи можливі подорожі в часі. Соціальні мережі шумлять, обговорюючи фото, зроблене на Towan Beach у Ньюкі, дехто переконаний, що це незаперечний доказ існування подорожей у часі.

Користувачі мережі прокоментували світлину:

  • Цей хлопець перевіряє свій телефон… у 1940-х?
  • Я думаю, цей хлопець скручує сигарету.
  • Очевидно, що чоловік на кадрі — турист, який мандрує в часі, перевіряє свій мобільний пристрій. Нарешті ми потребуємо доказів того, що подорож у часі реальна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *