Успіх в житті визначається генами

Некогнітивні навички і когнітивні здібності вносять важливий внесок в освітній рівень (кількість років формальної освіти, яку людина завершує) і ведуть до успіху протягом усього життя. До такого висновку прийшла міжнародна група вчених.

Однак життєві результати залежать не тільки від когнітивних здібностей, але і від успадкованих генів. Досі виникали питання про те, наскільки некогнітивні навички важливі в цьому питанні і дослідження.

«З загального генетичного впливу на рівень освіти, що називається спадковістю, когнітивні здібності склали 43 відсотки, а некогнітивні навички – 57 відсотків», – зазначають автори.

Вчені виявили, що генетика некогнітивних навичок, пов’язаних з рівнем освіти, також пов’язана з підвищеним ризиком шизофренії, біполярного розладу, обсесивно-компульсивного розладу і нервової анорексії.

“Цей результат застерігає нас від спрощеного уявлення про хороші або погані генетичні варіанти. Той же генетичний варіант, який привертає когось до продовження навчання, може підвищити ризик розвитку шизофренії або іншого серйозного психічного розладу”, – підкреслюють автори.

 zhenskiy.kyiv.ua

*****************

Шановні добродії, дорогі українці, долучайтесь до допомоги ЗСУ. За ваші кошти БФ “Полонія” придбає для наших ЗСУ автомобілі та іншу необхідну техніку і матеріали. Вся інформація про використання Ваших коштів буде публікуватись на сайті fenixslovo.com:

Одержувач:  БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ПОЛОНІЯ”

 Код Одержувача:        45182991

Банк Одержувача:       АТ «ОТП БАНК» в м. Київ

МФО                                300528

Рахунок №                     UA743005280000026000000034874

Для допомоги ЗСУ.

РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!!!

Контактні дані для зв’язку:

stepansikora@gmail.com,   fenixslovo@ukr.net,  +380501657803, telegram, Viber, WhatsApp

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *