Як розпізнати високий інтелект: несподівані ознаки розвинутих розумових здібностей

В останніх дослідженнях вчені дійшли висновку, що деякі звички та вподобання людини вказують на наявність високого інтелекту.

Вчені, які досліджують розумову діяльність людини, стверджують, що вагомими показниками розвиненого інтелекту є здатність розмовляти з собою і схильність до усамітнення.

Про це повідомило видання Business Insider.

Результати наукових досліджень вказують на те, що коли людина розмовляє сама з собою, їй вдається краще структурувати свої думки. А це своєю чергою покращує розвиток інтелектуальних здібностей.

До того ж розумні люди найчастіше виявляються інтровертами, які знаходять насолоду в самотності. І хоча пустельниками стають не всі інтелектуали, більшість з них дуже ретельно обирають коло людей, з якими спілкуються. Як стверджують дослідники, схильність до усамітнення свідчить також про високий рівень самоконтролю та здатності до глибоких рефлексій.

Третя важлива ознака високого інтелекту – гарне почуття гумору. Але жарти інтелектуалів примушують не лише сміятися, а й замислюватися. З іншого боку, таке почуття гумору іноді може бути занадто гострим і балансувати на межі сарказму або цинізму.

Результати досліджень також виявили декілька додаткових ознак високого інтелекту:

  • жага до нових знань;
  • відсутність страху перед невідомим;
  • висока адаптивність до змін у житті;
  • здатність до співчуття;
  • роздуми про велике та вічне.

Дослідження також виявили, що більшість людей з високим інтелектом – сови, розумова активність яких підвищується у вечірні часи.

ТСН

*****************

Шановні добродії, дорогі українці, долучайтесь до допомоги ЗСУ. За ваші кошти БФ “Полонія” придбає для наших ЗСУ автомобілі та іншу необхідну техніку і матеріали. Вся інформація про використання Ваших коштів буде публікуватись на сайті fenixslovo.com:

Одержувач:  БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ПОЛОНІЯ”

 Код Одержувача:        45182991

Банк Одержувача:       АТ «ОТП БАНК» в м. Київ

МФО                                300528

Рахунок №                     UA743005280000026000000034874

Для допомоги ЗСУ.

РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!!!

Контактні дані для зв’язку:

stepansikora@gmail.com,   fenixslovo@ukr.net,  +380501657803, telegram, Viber, WhatsApp

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *