СБУ: Росія випустила по Україні понад 20 ракет північнокорейського виробництва

Служба безпеки України повідомила, що з кінця минулого року російські військові випустили Україною понад 20 північнокорейських засобів поразки.

Йдеться про балістичні ракети типу Hwasong-11 (KN-23/24), що виробляються на території КНДР.

Внаслідок атак з використанням північнокорейських ракет загинули щонайменше 24 мирні жителі, ще понад сто цивільних отримали тяжкі поранення, стверджують у відомстві.

За даними СБУ, один із перших випадків застосування ракет із КНДР Росією був зафіксований 30 грудня 2023 року під час обстрілу Запоріжжя.

Наступного удару північнокорейськими ракетами російські війська завдали на початку січня цього року в багатоквартирному будинку в Києві.

Росія та Північна Корея заперечують, що Пхеньян постачає до Москви боєприпаси. Твердження про це спочатку походили від західних країн, але українська влада пізніше підтверджувала, що виявляли уламки боєприпасів північнокорейського походження — спочатку артилерійських снарядів, а з недавніх пір ще балістичних ракет.

Джерело

*****************

Шановні добродії, дорогі українці, долучайтесь до допомоги ЗСУ. За ваші кошти БФ “Полонія” придбає для наших ЗСУ автомобілі та іншу необхідну техніку і матеріали. Вся інформація про використання Ваших коштів буде публікуватись на сайті fenixslovo.com:

Одержувач:  БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ПОЛОНІЯ”

 Код Одержувача:        45182991

Банк Одержувача:       АТ «ОТП БАНК» в м. Київ

МФО                                300528

Рахунок №                     UA743005280000026000000034874

Для допомоги ЗСУ.

РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!!!

Контактні дані для зв’язку:

stepansikora@gmail.com,   fenixslovo@ukr.net,  +380501657803, telegram, Viber, WhatsApp

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *