У Раду скоро надійде нова версія законопроєкту про мобілізацію: ЗМІ назвали дату й проблему

Юристи українського Міноборони вже передали свої напрацювання на вивчення очільникам усіх парламентських фракцій, дізналися журналісти.

Триває мобілізація в Україні 2024, і у Верховній Раді очікують, що нова версія проєкту закону з Кабміну надійде на початку лютого.

Кілька народних обранців з різних політсил вважають, що зможуть побачити нову версію законопроєкту в парламенті орієнтовно 6 числа, пише “Українська правда”. За її відомостями, юристи Міноборони України 16 січня передали свої напрацювання на вивчення очільникам усіх фракцій Ради.

“Ми, м’яко кажучи, розгнівані, бо не бачимо особливого покращення тексту. Незрозуміло, що реально там переписали. Ну ніяк не зберемо ми голосів під інші формулювання того самого, що було в першій версії…”, – заявив один з впливових депутатів фракції “Слуга народу”. Політик підкреслив, що документ необхідно “реально переписати”.

УНІАН

*****************

Шановні добродії, дорогі українці, долучайтесь до допомоги ЗСУ. За ваші кошти БФ “Полонія” придбає для наших ЗСУ автомобілі та іншу необхідну техніку і матеріали. Вся інформація про використання Ваших коштів буде публікуватись на сайті fenixslovo.com:

Одержувач:  БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ПОЛОНІЯ”

 Код Одержувача:        45182991

Банк Одержувача:       АТ «ОТП БАНК» в м. Київ

МФО                                300528

Рахунок №                     UA743005280000026000000034874

 Для допомоги ЗСУ.

 РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *