Вчинки, які чоловікові прощати не можна

Мова про те, що жінка терпить, коли не можна терпіти, і прощає, коли не можна прощати.

Заради збереження стосунків із партнером жінка може пожертвувати багатьом. Але іноді ціна, яку вона платить за своє “щастя”, буває занадто високою. Ідеться про те, що жінка терпить, коли не можна терпіти, і прощає, коли не можна прощати.

У будь-якому союзі відбуваються сварки й конфлікти. Ми з’ясовуємо стосунки, відстоюємо свою позицію, прощаємо… Але є такі чоловічі вчинки, які не терплять компромісу. І терпіти їх жінці вкрай шкідливо. В іншому разі це тягне за собою ще більші життєві ускладнення.

Які чоловічі вчинки не можна терпіти та прощати

Спільний побут слугує неабияким випробуванням міцності стосунків. Суперечки та навіть конфлікти між коханими можуть викликати як немитий посуд, розкиданий одяг, так і більш серйозні речі. Але це не смертельно. А ось певні “мінуси” в чоловічій поведінці спостерігати, терпіти та прощати просто не рекомендується.

Ось ці негативні звички та особливості поведінки чоловіка

Відсутність поваги до своєї жінки.

Повага — той фундамент, на якому будуються міцні та довготривалі стосунки. Немає поваги — немає кохання. І кому сподобається терпіти подібне (часто принизливе) ставлення до себе?

Звичка брехати.

Навіть невинний, випадковий обман може насторожити та позбавити беззастережної довіри до партнера. А якщо він вважає брехню нормальним явищем, як з ним будувати відверті, довірливі стосунки?

Агресія.

Неконтрольована поведінка може бути як ознакою відсутності виховання, так і симптомом психічного розладу. Крик, погрози, “розпускання рук” – досить вагомий привід розірвати стосунки з агресивним коханим. Навіть якщо після спалаху гніву він просить вибачення і клянеться, що більше цього не повториться.

Поступки, которые нельзя прощать мужчине

Зрада.

Якщо йдеться, наприклад, про зраду, вам самим вирішувати, як бути далі. Чи зумієте ви пробачити, викреслити з пам’яті епізод зради та будувати далі ваші стосунки? Ясно одне, що колишніми ви вже не будете, і довіру повернути дуже важко.

Соромиться своєї дівчини (дружини).

Якщо чоловік закоханий, він переконаний, що його обраниця — найпрекрасніша на всьому білому світі. Якщо він, навпаки, побоюється, що її недоліки помітять інші (і це кине на нього тінь), значить, ніякого кохання немає і в помині. А є пристосуванство заради особистої користі. Вигодою може слугувати що завгодно: як прибирання квартири, так і впливовий тато коханої.

Небажання допомагати по дому.

Заплющувати очі на подібну поведінку партнера можна тільки в одному випадку — якщо він добре заробляє, щоб оплатити послуги домробітниці. В іншому випадку важливо йому пояснити, що домашні обов’язки якимось чином діляться між чоловіком і дружиною.

Відверто захоплюється іншими дамами.

Це відбувається через відсутність поваги до своєї партнерки. Або такий “ловелас” не може приховати своєї гарячої любові до всієї жіночої статі. Якій дружині хочеться постійно підозрювати та контролювати свого благовірного?

Джерело

*****************

Шановні добродії, дорогі українці, долучайтесь до допомоги ЗСУ. За ваші кошти БФ “Полонія” придбає для наших ЗСУ автомобілі та іншу необхідну техніку і матеріали. Вся інформація про використання Ваших коштів буде публікуватись на сайті fenixslovo.com:

Одержувач:  БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ПОЛОНІЯ”

 Код Одержувача:        45182991

Банк Одержувача:       АТ «ОТП БАНК» в м. Київ

МФО                                300528

Рахунок №                     UA743005280000026000000034874

 Для допомоги ЗСУ.

 РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *