БФ “ПОЛОНІЯ” передали автомобіль Volkswagen Sharan 4*4, воїнам військової частини: А-1376
Благодійний фонд “Полонія” висловлює вдячність усім, хто знайшов у собі силу, відвагу та доброту здійснювати добрі справи, не вимагаючи нічого натомість.
Дякуємо Даровці Томашу, Сойма Василю та Яцук Тетяні
![](https://fenixslovo.com/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-24-1229-04.jpg)
![Возможно, это изображение фургон, автомобиль и текст](https://scontent.fudj2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/406006965_1130998284539835_2252113022967166538_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=95m7i0hpWegAX8gr6-S&_nc_ht=scontent.fudj2-1.fna&oh=00_AfAj3LpyIJ5RDymaj0pM83eh3vLUXLkIVC3jZ8KCsxG0pw&oe=65662AF0)
Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися надалі від цього заняття. Це стає для людей способом життя.
Слава Україні!!!
Директор та співзасновник БФ “Полонія”
***************
Шановні добродії, дорогі українці, долучайтесь до допомоги ЗСУ. За ваші кошти БФ “Полонія” придбає для наших ЗСУ автомобілі та іншу необхідну техніку і матеріали. Вся інформація про використання Ваших коштів буде публікуватись на сайті fenixslovo.com:
Одержувач: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ПОЛОНІЯ”
Код Одержувача: 45182991
Банк Одержувача: АТ «ОТП БАНК» в м. Київ
МФО 300528
Рахунок № UA743005280000026000000034874
Для допомоги ЗСУ!