Війна РФ проти України завершиться територіальними компромісами та болючим перемир’ям, — колишній голова МЗС Німеччини Йошка Фішер

Війна Росії проти України завершиться територіальними компромісами, які не задовольнять жодну зі сторін. Загроза для Європи від Росії зберігатиметься ще надовго.

Такий прогноз колишній голова МЗС Німеччини Йошка Фішер озвучив в інтерв’ю Tagesspiegel, повідомляє  DW.

На його думку, війна Росії проти України закінчиться “болючим перемир’ям і територіальними компромісами, які не задовольнять жодну зі сторін”. Фішер вважає, що це означатиме існування довгострокової загрози для Європи.

На його переконання, стара формула “безпека можлива тільки з Росією” більше не працює, тепер набагато важливіше “убезпечити себе від РФ”.

Фішер закликав відмовитися від “нещадної наївності” щодо Росії. Він вказав на ревізіонізм президента РФ Володимира Путіна та його бажання повернути території колишніх радянських республік, а також на те, що це бажання “широко поширене” і серед російського населення.

Фішер вважає, що Україна відіграватиме вирішальну роль у питанні європейської безпеки. “Місце України – в ЄС, а також – у НАТО”, – наголосив він, додавши, що ризики для України знизяться, якщо вона буде в складі альянсу. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *