Теорія еволюції та палеонтологічний обман (фото)

Протягом двадцяти років дослідники дивуються, виявляючи в кістках вимерлих «мільйони років» тому динозаврів сліди ДНК та радіоактивного вуглецю.

Багато скам’янілостей динозаврів включають фрагменти справжніх кісток, які не встигли мінералізуватися, іншими словами скам’яніти. Для багатьох дослідників вміст цих кісток виявився повною несподіванкою. Починаючи з 90-х років минулого століття вчені зробили цілий ряд відкриттів, виявивши в кістках динозаврів клітини крові, гемоглобін, білки, що легко руйнуються, і фрагменти м’яких тканин, зокрема еластичних зв’язок і кровоносних судин. І що заслуговує на особливу увагу – ДНК і радіоактивний вуглець.

Еволюціоністам тепер належить вирішити грандіозну проблему, щоб пояснити приблизно 65-мільйонний вік цих кісток. Як сказала докторка Мері Швайцер, причетна до відкриття кров’яних клітин, “Якщо проба крові змінюється до невпізнання вже через тиждень, яким же чином ці клітини могли вціліти?”

А справді, яким чином? В організмі, що вимер мільйони років тому, вони, звичайно ж, вціліти б не змогли. Вони могли зберегтися лише в останках, які були швидко поховані за катастрофічних умов і перебували під шаром осадових порід. Що чудово пояснюється глобальним потопом.

Але оскільки еволюційна думка займає у наукових колах міцні позиції, опублікувати результати такого дослідження виявилося досить складно. «Один рецензент сказав мені, що для нього не має значення, на що вказують дані, це просто неможливо» – розповідає доктор Швайцер. «У листі у відповідь я запитала у нього: «Тоді які дані Вас переконають?» – «Ніякі».

Швайцер згадує, як спочатку її увагу привернув яскраво виражений трупний запах, що виходив від скелета тиранозавра, знайденого на околицях Хелл-Кріка, штат Монтана. Коли вона згадала про це Джеку Хорнеру, палеонтологу зі стажем, він відповів, що так пахнуть усі кістки з Хелл-Кріка. Переконання у багатомільйонному віці кісток динозаврів настільки глибоко сидить у свідомості палеонтологів, що ніхто з них жодного разу не звернув увагу на нетиповий «запах смерті» – просто у них під носом. Навіть сама Швайцер, незважаючи на багато зроблених нею відкриття, мабуть, не може або не хоче відійти від усталеного світогляду. Зверніть увагу на хронологію відкриттів, зроблених за два десятиліття – на очевидні та послідовні вказівки на те, що щось прогнило у палеонтологічному королівстві з його теоріями про динозаврів, що вимерли мільйони років тому.

  • У 1993 р., несподівано Мері Швайцер виявляє у кістках динозаврів клітини крові.
  • У 1997 р. виявляють гемоглобін, а також помітні кров’яні клітини в кістках тиранозавра.
  • У 2003 р., сліди протеїнового остеокальцину. У 2005 р., еластичні зв’язки та кровоносні судини.
  • У 2007 р., колаген (важливий кістковий структурний білок) у кістці тиранозавра.
  • У 2009 р. білки еластин і ламінін, що легко руйнуються, і знову колаген в качконосому динозаврі. (Якби останкам було дійсно стільки років, скільки прийнято датувати, у них не було б жодного з цих білків).
  • У 2012 р. вчені повідомили про виявлення клітин кісткової тканини (остеоцитів), білків актину та тубуліна, а також ДНК(!). (Обчислені за результатами досліджень темпи розпаду цих білків і особливо ДНК вказують на те, що вони не могли зберігатися в останках динозавра протягом, як припускають, 65 мільйонів років після їх вимирання)
  • У 2012 р. вчені повідомляють про виявлення радіоактивного вуглецю. (Враховуючи наскільки швидко розпадається вуглець-14, навіть якби останкам було сто тисяч років, у них не мало б залишитися і сліду його присутності!)

Спроби еволюціоністів пояснити виявлені факти забрудненням і відверте бажання зберегти в таємниці показання радіовуглецевого датування, свідчать про небажання подивитися правді в обличчя і визнати факти, які спростовують усталену світогляд. Тому що вільний від забобонів дослідник у таких випадках неминуче запитав би: «А яким чином?»

Чи може теорія еволюції вважатися науковою за кричущого ненаукового підходу приховування фактів? Що це за “науковий” атеїзм, коли під зручну теорію приймається лише вузький набір нейтральних фактів, а ті, що не узгоджуються з нею, відкидаються немовби їх не існує? Чи не маємо ми справу з шахраями від науки, котрі займаються (само)обманом? Тим більше, що раніше еволюціоністи вже були викриті у підробках.

1. Piltdown man (Пілтдаунська людина) – в 1912 році, Чарльз Даутон заявив, що знайшов поблизу англійського міста Пілтдаун останки (щелепу і череп) перехідної форми від примітивної напівлюдини-напівмавпи до хомо сапієнс. Ця знахідка викликала справжню сенсацію. На основі останків було написано не менше 500 докторських дисертацій. Пілтдаунська людина була урочисто поміщена в Британський музей палеонтології, як явний доказ теорії Дарвіна.Пілтдаунська людина. Малюнок в підручнику

Все б нічого, та ось у 1949 році співробітник музею Кеннет Оаклі надумав перевірити останки новим методом тестації на флуорин. Результат був приголомшливим. Виявилося, що щелепа та череп належать різним істотам. Щелепа, за результатами тестування, взагалі не знаходилася в землі і швидше за все належить нещодавно покійній мавпі, а череп знаходився там від сили десятки, але ніяк не сотні чи тисячі років. Подальші дослідження показали, що зуби черепа були досить грубо обтесані, щоб збігтися з щелепою. Пілтдаунська людина була тихо винесена з музею.

2. Nebraska man (небраська людина) – у 1922 році, Генрі Фейєрфілд Осборн заявив, що знайшов зуб доісторичного перехідного виду. Ґрунтуючись на цьому єдиному зубі, була реконституйована (на папері) ціла горилоподібна людина.

Газета “Лондон Ньюс” від 24.07.1922 навіть опублікувала “наукову замальовку” цілої родини “небраської людини” в печері біля багаття. У 1927 році решта скелетів була знайдена. Виявилося, скелет належав… вимерлому виду американських свиней prosthennops.

3. Ота Бенга. У своїй книзі “Descent of man” Дарвін написав, що людина походить від мавпи. Еволюціоністи всю свою історію намагалися знайти бодай одну перехідну форму від мавпи до людини. Нарешті, 1904-го року, їм здалося, що пошуки увінчалися успіхом. У Конго знайшли тубільця Ота Бенга, якого зарахували до категорії живого свідоцтва перехідної форми від мавпи до людини.На виставці у “людському зоопарку” Сент-Луїса в 1904 році Ото Бенга (другий ліворуч) та інші пігмеї

Бенга був посаджений у клітку та привезений до США, де його показували у зоопарку у Бронксі, Нью-Йорк. На момент упіймання, Бенга був одружений і мав двох дітей. Не витримавши ганьби, Бенга покінчив життя самогубством. Сьогодні еволюціоністи вважають за краще замовчувати цей випадок.

4. Лопатепера риба целакант (Латімерія) До недавнього часу, вважалося, ніби скелет цієї риби, що має нібито пару десятків мільйонів років, і є гордістю еволюціоністів, є перехідною формою від водоплавних до сухопутних тварин.

Було намальовано фантастичні малюнки виходу цієї риби на сушу. Однак, починаючи з 1938-го року, Coelacanth неодноразово знаходили в Індійському океані.

Виявилося, це і живий вид риби, яка й не робить спроб вилазити на сушу. Більше того, вона ніколи не спливає на поверхню, а тримається на глибині не менше 140 метрів під водою.

5. Pekin man (Пекінська людина, Сінантроп) – макет, практично складений “під чесне слово прихильників Дарвіна” (як можна покладатися на це слово, ми вже бачили).Оригіналів кісток на яких було відновлено кістяк Pekin man немає, вони були втрачені.

6. Jawa man (Яванська людина, Пітекантроп) – складений із фрагментів кісток, знайдених на великих відстанях одна від одної і невідомо, чи належали вони одній і тій же істоті. Більшість останків складені з останків різних видів і склеєні воєдино гарною фантазією, або ж по парі кісток за допомогою тієї ж фантазії.Інші ж взагалі або є звичайною людиною хомо сапієнс, або звичайною мавпою. Плюс до цього підробки – от і отримали гарні картинки зі спектаклю під назвою “Еволюція”.

7. Геккелівські підробки малюнків ембріонів. Малюнки схожих ембріонів, які можна побачити у підручниках біології, намальовано німецьким ученим Геккелем. Він не розбирався в ембріології, але вигадав “біогенетичний закон”, або закон ембріональної рекапітуляції, який говорив, що кожен організм за період ембріонального розвитку повторює всі стадії, які його вид мав пройти в ході еволюційного розвитку. Виходячи з цієї думки, він намалював людські ембріони у стадіях розвитку такими, якими йому хотілося, щоб вони були, а саме, безхребетною істотою, потім – у стадії риби, песика та потім людини. Малюнки Геккеля були спростовані вченими майже відразу після їх публікації БІЛЬШЕ СТА РОКІВ тому.


Верхній ряд: Геккелівські зображення кількох різних ембріонів, які показують неймовірну схожість на ранній стадії «хвостової» стадії.
Нижній ряд: Фотографії, зроблені Річардсоном, на яких показано, як насправді виглядають ембріони на тій самій стадії розвитку. (Зліва направо: риба Salmo salar, саламандра Cryptobranchus allegheniensis, черепаха Emys orbicularis, курка Gallus gallus, кролик Oryctolagus cuniculus, людина Homo sapiens).

Багато сучасних еволюціоністів більше не заявляють, що «людський ембріон у своєму розвитку повторює дорослі стадії цих передбачуваних еволюційних предків», проте посилаються на малюнки Геккеля (верхній ряд) і кажуть, що «він повторює ембріональні стадії». Проте вже відомо, що таке сумнівне підтвердження еволюції ґрунтується на фальшивих малюнках.

Майкл Річардсон, викладач та ембріолог з медичної школи лікарні Святого Георгія в Лондоні, говорить про цей додатковий обман у статті журналу Anatomy and Embryology, яка нещодавно була опублікована в журналах Science та New Scientist.

Як каже сам Річардсон, він завжди відчував, що з малюнками Геккеля щось не так, «бо вони просто не відповідали його [Річардсона] розумінню швидкості, з якою у риб, рептилій, птахів та ссавців розвиваються їхні відмінні риси». Він не зміг виявити жодних даних, що вказують на те, що будь-хто фактично порівнював ембріони різних видів, тобто «ніхто не представляв будь-яких порівняльних даних на підтримку цієї ідеї».


Відома (і ганебна) Геккелевська серія з 24 малюнків, що зображує вісім різних ембріонів на трьох стадіях внутрішньоутробного розвитку, опублікована Геккелем у Німеччині у роботі Anthropogenie (1874).

У зв’язку з цим Річардсон зібрав міжнародну команду для вивчення та фіксації «зовнішнього вигляду ембріонів різних видів хребетних тварин на стадії, на якій тварини зображені на малюнках Геккеля».

Команда зібрала ембріони 39 різних тварин, включаючи ембріони сумчастих з Австралії, жаб з Пуерто-Ріко, змій з Франції та алігатора з Англії. Вони виявили, що ембріони різних видів суттєво відрізняються. Насправді, ембріони виявилися настільки несхожими на ті, які зобразив Геккель (подібні між собою ембріони людини, кролика, саламандри, риби, курки тощо), що вчені дійшли однозначного висновку: малюнки Геккеля взагалі не могли бути складені на основі реальних ембріонів.

У статті, в якій Геккель названий «ембріональним брехуном», Хокс цитує Річардсона:

«Це один із найгірших прикладів наукового обману. Жахливо виявити, що відомий учений навмисне ввів усіх в оману. Я обурений цим… Геккель просто взяв людський ембріон і перемалював його, створивши видимість того, що ембріони саламандри, свині та інших тварин виглядають однаково на одній стадії розвитку. Насправді вони зовсім не схожі… Його ембріони – підробки»


Зроблені Річардсоном фотографії ембріонів на «хвостатій» стадії їх розвитку (в тому самому розмірі) демонструють величезні відмінності між ембріонами різних видів тварин.

Геккель не тільки змінив малюнки шляхом додавання, недогляду та зміни анатомічних особливостей, але, за словами Річардсона та його команди:

«Він також змінив розміри, щоб перебільшити подібності серед різних видів, навіть незважаючи на те, що розміри деяких ембріонів відрізнялися один від одного вдесятеро. Крім того, Геккель зробив існуючі відмінності неясними, в більшості випадків просто не називаючи види тварин, наче один представник точно відповідав всій групі тварин».

У 1874 р. професор Хіс проголосив малюнки Ернста Геккеля хибними і включив їх у спростування, нібито зроблене Геккелем, але, як стверджує Річардсон:

“Визнання Геккеля нічого не коштувало, оскільки згодом його малюнки були використані в 1901 р. в книзі “Дарвін і після Дарвіна” і широко розтиражовані в англомовних текстах з біології”

Чи стануть бібліотекарі, видавці та продавці еволюційної літератури вилучати з обігу, переписувати підручники та визнавати той факт, що ідея про ембріональні подібності, що підтверджують еволюцію, будується на науковому обмані?

Згадуємо народну мудрість – хто обдурив один раз, обдурить і в інший. Тому, теорія побудована на обмані, де факти фабрикуються чи притягуються до необхідних висновків, не заслуговує на довіру і назви наукової теорії.

***

У Канаді на території Парку динозаврів учені змогли виявити в кістках динозавра крейдяного періоду структури, що нагадують червоні кров’яні тільця та колагенові волокна. Знахідки дозволяють по-новому подивитись будову тіла древніх живих істот.

Для того, щоб знайти сліди органіки, клітин та інших елементів динозаврової плоті, дослідники придумали особливий метод аналізування фотознімків, за допомогою електронного та іонного мікроскопів. Останній застосовується у ІТ-індустрії при вишукуванні дефектів у чіпах.

Таким чином, британці зробили це дивовижне відкриття не внаслідок виявлення скам’янілостей, а завдяки унікальному методу аналізу останків динозаврів, а також забутим ось уже сто років експонатам з Музею природознавства в столиці Великобританії.

Вважають, що білкові молекули розпадаються швидко і зберігаються в скам’янілості не довше чотирьох млн років. Після цього залишаються фрагменти, які не можуть надати особливих даних про білкові структури.

Вчений Сержіо Бертацо разом з колегами, вивчаючи кістки древніх рептилій, що погано збереглися, помітив досить незвичайні яйцеподібні утворення з вельми щільним ядром. На думку відразу ж прийшли еритроцити.

Дослідники стали порівнювати їх з крапелькою крові страуса, що нині живе – в іонному мас-спектрометрі вони нагадували червоні кров’яні тільця страуса ему. Вчені відразу схопилися за аргумент, який говорить на користь теплокровності вимерлих динозаврів.

Ще в одному фрагменті кістки виявилися волокнисті структури, схожі на спіраль колагенових волокон. Оскільки будова цього білка в різних груп тварин відрізняється, палеонтологи отримали можливість сформулювати новий інструмент класифікації рептилій.

Експерти вдавалися до кількох аналітичних технік. Місцезнаходження та склад м’яких тканин у скам’янілих залишках встановлювали за допомогою електронного мікроскопа. Далі іонним пучком лаборанти розтинали зразки та розглядали їхню структуру.

“Тепер же нам потрібні подальші дослідження, тому що ми хочемо з’ясувати, чим насправді можуть бути структури, які ми спостерігаємо всередині кісток динозаврів. Однак ми вважаємо, що вони порівняні з червоними кров’яними клітинами і волокнами колагену. І якщо ми зможемо підтвердити це, тоді у наших руках виявиться новий спосіб поринути у минуле динозаврів і осмислити те, як вони росли та розвивалися”, наголосив Бертацо.

Про своє відкриття палеонтологи повідомили у журналі Nature Communications.

Морс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *