Binance та Київстар розпочинають довгострокове стратегічне партнерство

Ключові моменти 

  • Binance оголошує про початок співробітництва із національним мобільним оператором Київстар, для розвитку криптовалютних можливостей в Україні. 

  • Всі клієнти мобільного оператора у популярному застосунку “Мій Київстар” зможуть отримати спеціальний промокод, який потім можна використати при реєстрації в Binance. Нові користувачі отримають великий перелік переваг: до 300$ у вигляді вітального бонусу для здійснення торгів, 20% знижки на торгову комісію та багато інших. Ця пропозиція діятиме протягом місяця.

Чого очікувати

У межах цього партнерства користувачі Київстар,  які цікавляться інноваціями, блокчейном, інвестиціями та фінансовими продуктами, отримають доступ до широкого кола криптовалютних можливостей, а також приємні бонуси за реєстрацію, розміщення депозиту, а також постійну знижку на торгові комісії.

У майбутньому Binance та Київстар планують разом докладати зусиль, щоб робити криптовалюти та блокчейн в Україні більш доступним та зрозумілим для населення, а також створювати нові спеціальні пропозиції для клієнтів.  Співробітництво найбільшого мобільного оператора України та провідної світової криптобіржи дозволить створювати нову та додаткову цінність для клієнтів двох компаній. 

Binance

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *