Вік живи – вік дивуйся

Яким буде здивування мешканців окупованих територій, які проголосують “за”, що після «входження» до складу РФ війна не закінчиться.
Якого буде здивування цих же мешканців, коли після «входження» до складу РФ до них дуже скоро прийдуть ВСУ і тим самим ходом вони зі складу РФ «вийдуть».
Яким буде здивування тих же жителів, коли вони згадають, що до 2014 року, поки на їхню землю не прийшла Росія, вони жили без війни.
Якого буде здивування вже знайомих нам, мешканців, які невпинно дивуються, що з 2016 року по січень 2022 року через війну загинули, наприклад, 361 мирних людей (на геноцид якось не дуже тягне, враховуючи ще, що РФ постійно стріляла по своїх, ескалюючи конфлікт), а в лютому 2022 року, коли їх прийшла рятувати Росія, їхнє життя перетворилося на нескінченне пекло з тисячами жертв, яких ловили на вулицях і кидали на забій, з щоденним розривом снарядів під ногами – з жорстокою, що прийшла разом зі “рятівниками”. та безглуздою війною.
І в самому фіналі свого прозріння вони відкриють собі страшну істину. Виявляється, росіяни своїх кидають завжди. І не дай Боже, вони когось почнуть називати своїми й вирішать їх прийти захищати – це завжди однозначний вирок.
Чуєш, що хтось із боліт називає тебе своїм братом?
Значить, він скоро прийде і відбере в тебе все, що ти нажив, що будував і любив.
Ніколи не вір йому.
Біжи, поки не пізно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *