Головою Мукачівської районної ради обрано Михайла Ланя
Відповідне рішення прийняли сьогодні на черговому засіданні Мукачівської районної ради.
Шляхом таємного голосування головою Мукачівської районної ради обрали Михайла Ланя, від партії Батьківщина.
![](https://fenixslovo.com/wp-content/uploads/2022/06/2022-06-30-450-01.jpg)
«За» проголосувало 33 депутати.
«Це велика честь та висока відповідальність очолити в такий доленосний для України час Мукачівську районну раду, і я щиро вдячний всім вам за довіру та підтримку. Ми всі разом ще раз продемонстрували єдність та бажання спільно працювати в інтересах нашої країни та Закарпаття», – звернувся до присутніх депутатів Михайло Ланьо.
Михайло Іванович подякував за довіру голові Закарпатської обласної державної адміністрації – начальнику обласної військової адміністрації цивільної адміністрації та запевнив у ефективній співпраці.
«Нас чекає ефективна робота по перетворенню нашого регіону на надійний тил, де всі гілки влади спільно працюють над наближенням перемоги України над ворогом. Ми беззаперечно єдині в тому, щоб робити все від нас належне що б на території нашої області працювала економіка, оскільки це питання фінансової та соціальної стійкості держави та в тому, щоб забезпечити всім необхідним ЗСУ, оскільки лише сильна армія здатна принести нашій країні перемогу», – додав Михайло Ланьо.
Також, Ланьо підтримав рішення про позбавлення влади від московських прихвоснів та колаборантів з проросійських політичних сил.
«Саме тому, символічно, що наше засідання розпочалось з того, що ми вигнали представників ОПЗЖ з цієї зали. Їм не має чого тут роботи ні сьогодні, ні завтра, ні в майбутньому, якщо в них відсох язик назвати путіна вбивцею та військовим злочинцем після всього того горя, що він приніс нашому народу», – каже Михайло Ланьо.
«Я вдячний всім, хто підтримав таке рішення та вважаю, що таку одностайність при прийнятті рішень нашого депутатського корпусу потрібно зберегти в подальшій роботі, оскільки ми більше не маємо права витрачати час на політичну мішуру. Сьогодні ми всі служимо Україні в одній команді разом з Президентом, нашими військовими, волонтерами та громадськими діячами, щоб вибороти право України на існування, на власну долю та щасливе майбутнє», – завершив новобраний голова Мукачівської районної ради.