Запроданцю та сепаратисту Гецку “світить” від 15 років до довічного ув’янення за заклики до відокремлення Закарпаття

На переконання слідчих спецслужби, він агітував за прийняття рішень, що несуть загрозу конституційному ладу і територіальній цілісності нашої країни.

СБУ встановила, що зловмисник неодноразово засвідчував російським ЗМІ свої наміри щодо зміни адміністративно-територіального устрою нашої держави. Він пропонував незаконне відновлення не передбаченої Конституцією України так званої адміністративно-територіальної одиниці – «Республіка Підкарпатська Русь».

У квітні минулого року суд вже визнав чоловіка винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 109, ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 111 Кримінального Кодексу України і призначив йому покарання у вигляді дванадцяти років позбавлення волі. Наразі він переховується від суду на території рф.

З початку повномасштабного вторгнення росії до України, самопроголошений «прем’єр-міністр» т. зв. «Республіки Підкарпатська Русь» активізував просування у публічному просторі антидержавних проросійських наративів, зокрема, продовжив активно розкручувати кремлівську версію про «геноцид русинов». Є підстави вважати, що він діяв на замовлення іноземних спецслужб.

Зокрема, ворожий агітатор звернувся до президента росії з пропозицією:

  • перетворити Західну Україну в «Карпатскую Русь на правах мандатах, титулах русинов»;
  • не завершувати «спеціальну військову операцію» в Україні без урахування низки факторів стосовно Закарпаття.

Фігурант підозрюється у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 110, ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України.

Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 15 років або довічно.

Оперативні та слідчі дії проводилися Управлінням Служби безпеки України у Закарпатській області за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.

За інформацією від прокуратури, у квітні минулого року Петро Гецко вже був засуджений за злочини проти національної безпеки України до 12 років ув’язнення. Він переховується від правосуддя на території рф і продовжує вести підривну діяльність в умовах воєнного стану, видаючи себе за так званого прем’єр-міністра віртуальної держави «Республіка Підкарпатська Русь»

На зображенні може бути: 1 особа та текст «1O служба безпеки укра?ни»

Від редакції. Самозванець, злочинець Гецько немає ніякого відношення до русинських громадських організацій Закарпаття. Він сам собі “прем’єр-міністр”, а ще, мабуть, хворий на голову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *