У Мукачеві перейменували всі назви вулиць, які пов’язані з Росією (список)

У Мукачівській міській територіальній громаді перейменували 79 вулиць, які мали ім’я радянських/російських діячів.

Рішення «Про найменування та перейменування вулиць міста Мукачева та населених пунктів Мукачівської міської територіальної громади» прийнято на сесії міської ради.

З метою відзначення подвигу, масового героїзму громадян, проявлених у захисті міст під час відсічі агресії росії було розглянуто звернення про перейменування вулиць Мукачева та сіл громади, які містять російські та радянські назви.

Так, в Мукачеві будуть вулиці названі на честь Героїв України Андрія Люташина, Степана Чабана, Інни Дерусової, Віталія Скакуна, захисника України Володимира Фраткіна.

Попередньо рішення було обговорено на комісії з питань збереження історичної спадщини, найменування та перейменування вулиць, встановлення пам’ятних знаків.

Управлінню міського господарства доручено забезпечити своєчасне виготовлення та встановлення табличок з найменуванням вулиць та інформувати про прийняте рішення Закарпатську філію ДП «Національні інформаційні системи» Міністерства юстиції України.

Нагадаємо що у квітні Мукачево активно позбувалося активів «руського міру». З центральної частини міста демонтували радянський монумент, погруддя Пушкіну та меморіальної дошки із ЗОШ №1 пам’ятник радянському танку.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *