Денис Шмигаль про політичну кризу на Закарпатті: «Це питання обласного рівня»

Як повідомляє Заголовок, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час брифінгу в Ужгороді у п’ятницю, 12 листопада, на запитання про реакцію на політичну кризу на Закарпатті та, як наслідок, можливі проблеми із киснем в місцевих лікарнях, зазначив, що це «питання обласного рівня».

«Я тут передам слово голові ОДА. Політична криза на Закарпатті – поняття обласного рівня. Наше завдання – забезпечити всі лікарні достатньою кількістю кисню і ліків. На сьогодні практично по всій Україні  бачимо достатню кількість і кисню, і ліків. Все розподілено між областями, якщо десь вони закінчуються скоріше,  Кабмін надав можливість напряму регіонам між собою горизонтально ділитись», – сказав Денис Шмигаль.

«Якщо на Закарпатті вникають проблема з киснем чи ліками, прошу на себе взяти відповідальність голову ОДА», – додав він.

Анатолій Полосков, голова Закарпатської ОДА, своєю чергою зазначив: «Це моя відповідальність і я заявляю, що станом на сьогодні проблем з киснем на Закарпатті немає, всі ліжка забезпечені киснем на 100 процентів. Центральна і місцева влада не дозолить, щоб була проблема з киснем. Зараз у наших лікарнях робиться розводка, проводяться закупівлі станцій», – підкреслив Полосков.

Також він додав, що на потреби забезпечення киснем на Закарпатті з обласного бюджету було виділено 18 млн грн, крім того, державна субвенція склала 27 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *