Між Стриєм і Мукачевом планують прокласти платний автобан

«Укравтодор» планує побудувати концесійну дорогу Стрий – Мукачево. Автобан буде пролягати через Львівську та Закарпатську області й слугуватиме альтернативою трасі Київ – Чоп.

У четвер, 20 травня, Державне агентство автомобільних доріг та турецька компанія Onur Taahhut Tasimacilik підписали меморандум про підготовку пропозиції для будівництва нової дороги Стрий – Мукачево в межах державно-приватного партнерства. За меморандумом, компанія Onur за власний кошт має розробити техніко-економічне обґрунтування для будівництва дороги.

Дорога, що пролягатиме через Львівську та Закарпатську області, стане альтернативою трасі М-06 Київ – Чоп. Розробити проєкт автобану планують у 2021 році. Після цього мають оголосити тендер на безпосередні роботи.

Як розповів ZAXID.NET керівник відділу інформаційного забезпечення та зв’язків із громадськістю Служби автомобільних доріг Львівщини Іван Бондар, наразі не відомо, за яким саме маршрутом пролягатиме дорога, та скільки може коштувати будівництво, адже йдеться про абсолютно новий проєкт, вартість якого визначатимуть після розробки ТЕО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *