Люди і є прибульці, які захопили Землю

Професор Чандра Вікрамасінг з Кардіфського університету стверджує, що 3 500 000 років тому на Землю були штучно занесені насіння життя. Докази своєї теорії вчений опублікувала в Міжнародному журналі астробіології.

На її думку, спочатку Землю оживили, зробивши її придатною для життя, а після цього сюди прибули люди, які колонізували планету.

Доказів того, що люди не з’явилися на Землі, як усі інші організми, а прибули сюди з іншого світу вистачає. Наприклад, загальновідомо, що людський організм не пристосований до природних умов Землі. Люди погано переносять спеку, холод, сильну вологість, очі не пристосовані до яскравого сонячного світла і багато іншого, що у інших земних істот не викликає жодних проблем. Люди не можуть жити на Землі без одягу, знарядь праці, різних механізмів, житлових будівель захищених від зовнішнього впливу навколишнього середовища.

Люди живуть у гармонії не з природою, а з механізмами, що забезпечують їм можливість існувати на цій планеті. Вся історія існування людей на землі – це історія воєн і руйнувань, постійної боротьби за кращі місця і природні ресурси.

Ми не творці, ми – руйнівники. Ми захопили цей світ і пристосували його під себе, винищивши всіх, хто міг цьому перешкодити. Ви знаєте, що люди єдині живі істоти на планеті, яким властиво таке захворювання, як варикозне розширення вен, а пов’язано воно з тим, що ми не пристосовані до сильного земного тяжіння. Звідси всі проблеми з опорно-руховою системою, хребтом, остеохондроз. Все це відбувається через те, що земна гравітація для нас велика, ми не пристосовані до неї, ми прибули сюди зі світу де гравітація набагато слабкіша за земну.

Ми колонізатори, ми прибули і захопили цей світ, а тепер чекаємо прибуття інопланетян, але ми самі – інопланетяни. Ми передовий загін, посланий на Землю для її захоплення і зміни під себе, а слідом за нами, прибудуть ті, хто нас сюди послав. Так, що коли прилетять “інопланетяни” не дивуйтеся, що вони не будуть сірими, не карликами, а будуть нами – людьми

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *