Подружжя Микола та Світлана мешкали в селі Вільхівці на Тячівщині. Одружилися півтора року тому і дуже хотіли дитину. Вагітність 23-річної дівчини протікала нормально. Вона відвідувала всі планові огляди лікаря і ретельно стежила за станом свого здоров’я, оскільки сама закінчила медичний коледж, пише Tyachiv.com.ua.

Однак пологи обернулися для сім’ї горем. 10 лютого у Тячівській районній лікарні на Закарпатті під час проведення кесаревого розтину дівчина померла.

Все почалося з того, що ввечері 9 лютого Світлана відчула наближення пологів, тому вони з чоловіком прийняли рішення поїхати в пологовий будинок. Там дівчину оглянули і залишили в лікарні. Рідних відправили додому, повідомивши, що пологи можуть затягнутися надовго.

Чоловік Світлани сказав, що вночі зідзвонювався з дружиною і вона відчувала себе добре. О 4:30 ранку у неї з’явилися гострі болі і Світлана подзвонила лікарці, але та прийшла не відразу, а через півтори години.

О 06: 40 Світлана повідомила чоловікові, що їй будуть робити кесарів розтин. Микола тут же приїхав до медустанови, де йому повідомили, що у нього народилася абсолютно здорова дочка. Він все чекав, що зможе побачити кохану дружину, коли вона відійде від наркозу, але лікарі приголомшили чоловіка жахливою новиною: Світлана померла.

Директор Тячівської райлікарні Федір Яринич зазначив, що це перший такий випадок у медзакладі на його пам’яті. Зараз в лікарні створена спеціальна комісія, яка проводить службове розслідування для встановлення причини смерті Світлани.

За висновком патологоанатома, до смерті дівчини призвели гостра дихальна недостатність, тромбоемболія і передчасне відшарування плаценти.

Чоловік померлої породіллі готує матеріали справи в правоохоронні органи, щоб домогтися прозорого розслідування трагічного інциденту. Він каже, що не хоче безпідставно звинувачувати медиків, але якщо це була лікарська недбалість, то вони повинні понести відповідальність.

“Я не хочу, щоб карали невинних, але якщо винні, щоб їх покарали всіма законними методами”, — сказав чоловік покійної Світлани Микола.