Спроба диверсії на Закарпатті: група “активістів” мало не отруїла берегівський водопровід (?)
Днями в місті Берегово була затримана група молодих неадекватів, яка планувала отруїти міський водопровід ціанідом калію.
Місцеве управління #СБУ примудрилося залізти в непримітний Telegram-чат, опера начиталися там лютих бреднів про тотальну зачистку Закарпаття від сепаратистів всіх мастей, ну і, зокрема, берегівської міської громади від угорців. Наші спершу махнули на все рукою — хіба мало подібного плаває (і не тоне) на просторах мережі. Однак сигнали надійшли й з інших джерел. Завели ДОУ, почали розбиратися. У підсумку в підвалі житлового будинку було затримано двох контрацептивів, старанно «прітворяюшіхся» хіміками-аматорами — перевіряли як ціанід розчиняється в воді. Звідки у них така кількість отруйного порошку, а головне, що вони збиралися робити з розчином, «хіміки»відповісти не змогли. Благо, листування з чату, фрагмент якої ви знайдете нижче, відкриває завісу цієї таємниці.
На даний час відомо, що водних диверсантів було п’ятеро. Троє з них, зрозуміло, вже в розшуку. Двоє інших відправлені в Ужгород, пакети та вода — на експертизу до Києва.
![](https://scontent-lht6-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/130338563_3491236964434154_385008424548049133_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=j5-uCYU7ofkAX_-nbgZ&_nc_ht=scontent-lht6-1.xx&oh=2d8fdef3401fd5d49dd5ed8af62b7051&oe=5FF66D93)