Мукачево з висоти. Світлина 1930 року
Вірогідно, фото зроблено з вежі греко-католицького Успенського собору. Зверніть увагу на вул. Федорова, що потопає у зелені. Більшості сучасних споруд (ЦУМ, приміщення університету) ще нема. Праворуч видно лише тильну сторону відділку поліції.
![](https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/129650181_1838099173007427_4757570647765706924_o.jpg?_nc_cat=105&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=sy8l-rElLJsAX8ugPT-&_nc_ht=scontent-amt2-1.xx&oh=f0aa07f78454dd72dd47bfeb84d1131f&oe=5FEEF0CA)
Ліворуч вежа Реформатського костелу. Перед ним арка з написом “Ferenczy” (видно лише частину). Одна із старих міських аптек, що належала родині Ференців.
В центрі вежа римо-католицького костелу Св. Мартина. Між храмами можна розгледіти дах хірургічного корпусу.
Праворуч видно вежу тютюнової фабрики.