«Forbes 30 до 30»: Валентин Фречка увійшов до списку найуспішніших молодих підприємців

Валентин Фречка, який ще школярем винайшов технологію перероблювання опалого листя на папір, потрапив до списку «Forbes 30 до 30»

Нагадаємо, що Forbes 30 under 30 — список успішних молодих підприємців, яким ще нема 30 років. У кожній з 10 галузей представлено 30 бізнесменів — публікується з 2011 року. На изображении может находиться: 1 человек, текст

«Уперше я дізнався про існування журналу Forbes ще у дитинстві, коли натрапив на стопку журналів у себе вдома, де було багато кольорових картинок та багато заголовків про успіх, досягнення, гроші та розвиток.
Більш серозне розуміння контенту до мене дійшло у 16 років, коли я почав спілкуватися із низкою людей, роблячи перші кроки у «великий світ», і, тоді я подумав, що було б круто потрапити на сторінки такого престижного журналу.
Пройшли всього лише 3 роки, як мені телефонує редакторка журналу і повідомляє про те, що мене відібрано до списку «Forbes 30 under 30» Forbes Ukraine у номінації «Агенти Змін». Ого, подумав я, думки і справді матеріальні, слід бути обережнішим», – ділиться Валентин Фречка.

ДЖЕРЕЛО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *