Олександр Ледида: Результати виборів до Закарпатської обласної ради – вирок партії влади

Голова Закарпатської обласної організації політичної партії «За Майбутнє» Олександр Ледида прокоментував результати виборів до Закарпатської обласної ради:

“Декілька останніх місяців влада намагалася нав’язати закарпатцям думку, що на місцевих виборах вони обиратимуть між новими обличчями та старими політиками, тобто минулим. Але це не так.

Закарпатці робили вибір між хаосом, корупцією, анархією та повним розвалом системи державного управління, який влаштувала партія «Слуга народу» та її сателіти не лише в Закарпатті, а й по всій Україні та справедливістю і відповідальністю, які запропонували їм ми.
І жителі Закарпаття свій вибір зробили, не зважаючи на використання адмінресурсу та бездіяльність силових структур.

Переконаний, що близько 35% на двох для «Слуги народу» та «Рідного Закарпаття» – це вирок для партії влади та її обслуги, який красномовно доводить, що люди втомилися від лицемірства та хочуть, щоб влада нарешті почала працювати.

Саме тому вважаю, що всі решта політичних сил, які пройшли до Закарпатської обласної ради, мають об’єднатися та взяти на себе відповідальність за розвиток краю. «Минуле» не має права створювати з цією владою будь-яких союзів, бо тоді у Закарпаття не буде майбутнього”, – зазначив Олександр Ледида.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *