Інтрига: хто буде головою Закарпатської обласної ради?

Попередні результати вже маємо. В обласну раду проходить вісім партій.

«Провладні» партії «Слуга народу» та «Рідне Закарпаття», якими вони себе вважають, запам’яталися виборцю агресивною передвиборчою компанію з елементами чорного піару. Прийшлося, для підняття «падаючих» результатів,  «підключитись» і голові Закарпатської облдержадміністрації Олексію Петрову, який грубо порушуючи виборче законодавство, навідався до «ромської дільниці» в Мукачеві та на виборчі дільниці в Хусті в день голосування та давав адміністративні вказівки. Не допомогло.

На изображении может находиться: 1 человек, сидит

«Рідне Закарпаття» + «Слуга народу» = 12+11=23

І все! Більшості немає. Прийдеться вдаватися до різних кулуарних ігор та включати механізм «договірняків». Чи погодяться на це «не провладні» партії? Можна прогнозувати, що – ні. Чому? Зробимо невеликий попередній аналіз.

Партії: «Батьківщина», КМКС, «Команда Андрія Балоги», «ЄС», «За життя»,  «За майбутнє» проводили цивілізовану передвиборчу компанію, без наїздів на своїх політичних опонентів і отримала непоганий результат:

«Батьківщина» + КМКС + «Команда Андрія Балоги» + «ЄС» + «За життя» + «За майбутнє» = 8+8+7+6+6+6=41.

Знаючи лідерів партійних осередків партій в області можна з 90 відсотковою ймовірністю сказати, що дані партії домовляться та виберуть голову, двох заступників, керівника апарату облради, голову бюджетного комітету та й інші важливі посади в обласній раді.

Може дехто сказати: а як угорці?  Угорці у своїх діях завжди послідовні.  Прийняття дискримінаційного для національних меншин Закону України «Про мову», затягування прийняття Закон України «Про права національних меншин в Україні», перманентний конфлікт між урядами України та Угорщини та обвинувачення МЗС України Угорщини в тому, що угорські чиновники ніби то втручалися у місцеві вибори в Україні, морально підтримуючи КМКС (угорську партію України),  партію, яка завжди була лояльна до внутрішньої політики України. Все це не викликає симпатії з боку українських угорців до політики України стосовно національних меншин.

Так хто ж буде визначати економічну, гуманітарну політику в Закарпатській області в найближчі 5 років? Інтрига.

Будемо чекати.

(Приведені результати — попередні, не офіційні. Реальні цифри можуть дещо відрізнятися)

Інфографіка взята з вільного доступу в соцмережі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *