Володимир Зеленський підписав закон про єдину роумінгову зону з ЄС

Президент Володимир Зеленський підписав закон №10265 про єдину роумінгову зону з ЄС.

Про це свідчать дані на сайті парламенту.

Закон Верховна Рада України ухвалила в другому читанні та в цілому 22 травня.

Він забезпечує приєднання України до спільної роумінгової зони Україна — ЄС та отримання українцями послуг роумінгу у країнах ЄС у режимі “Роумінг як вдома” (RLAH).

Згідно із законом українці зможуть користуватися зв’язком у країнах ЄС без додаткових платежів протягом 4 місяців, відповідно громадяни ЄС — в Україні.

“На практиці RLAH – це послуга, яка означає, що під час подорожей в ЄС дзвінки, SMS та передача даних включені у домашній пакет послуг, відповідно послуги роумінгу надаються без додаткової плати. Також перевагами спільної роумінгової зони зможуть скористатись і користувачі європейських операторів, які подорожують в Україну.

Також завдяки цьому Закону суттєво покращується інвестиційний клімат для бізнесу у сфері електронних комунікацій. Вітчизняні суб’єкти господарювання здобудуть високий ступінь довіри, працюючи за єдиними правилами з європейськими партнерами відповідно до законодавства ЄС. А ще він забезпечує ефективне співробітництво з Органом європейських регуляторів електронних комунікацій (BEREC) та виконання умов для отримання Україною режиму внутрішнього ринку з ЄС у сфері електронних комунікацій”, – зазначили у пресслужбі ВР. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *